Mobilā versija
+0.2°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
29. janvāris, 2015
Drukāt

Deviņas vienkāršas patiesības veiksmīgākai dzīvei

Foto - FotoliaFoto - Fotolia
Uzziņa

Intrigas un negaidīti pavērsieni drāmas "Atriebība" 4. sezonas jaunākajās sērijās, skaties TV kanālā "FOX Life" pirmdienās, plkst. 21.00 no 2.februāra!

Bieži saka, ka dzīve ir kā seriāls. Taču piekritīsiet, ka seriāli nebūtu tik populāri, ja tajos neatspoguļotos dzīves mācības. Vienkāršas, bet svarīgas patiesības, ko varam mācīties no populārā un emocionālā seriāla “Atriebība” varoņiem.

Seriāla “Atriebība” varoņiem nepaiet ne dienas bez meliem, kautiņiem, šaušanas vai apcietināšanas. Jaunā gada sākums ir tradicionāls brīdis, lai ikviens kļūtu labāks. Tādēļ, lūk, daži padomi, kas noderētu gan seriāla varoņiem, gan ikvienam no mums.

1. Uzturi sevi labā fiziskā formā. Vienmēr. Tas palīdzētu arī “Atriebības” galvenajai varonei Emīlija Tornai, kurai par savu taisnību nākas cīnīties uz dzīvību un nāvi.

2. Seko savam režīmam, nepārpūlies un kontrolē stresu. Neļauj apkārtējiem sevi satraukt. Arī nervozēšana un domas par atriebību ir nogurdinošas, tādēļ reizēm atpūsties der ikvienam, arī Emīlijai. Ļauj lietām vienkārši notikt.

3. Tici sev un savām sajūtām: ja kaut kas šķiet aplams un nepatīkams, tad, visticamāk, tam ir reāls iemesls.

4. Veido un izkop savu personību. Nav jāsamierinās ar dzīvošanu kāda cita ēnā, un vēl muļķīgāk ir atkārtot kāda cita cilvēka kļūdas.

5. Uzticies cilvēkiem. Patiešām ir grūti dzīvot ar apziņu, ka apkārt ir tikai meļi un nelieši.

6. Uzturi ciešu draudzību, vienmēr palīdzi mīļiem draugiem un ģimenes locekļiem. Saproti to, kas tevi ir svarīgs, un rūpējies par to pat neviennozīmīgās situācijās. Pat tad, ja jāpalīdz mammai tikt galā ar alkoholismu vai senai draudzenei atriebt pāridarījumus. Neuztraucies par to, ko teiks apkārtējie.

7. Nestāvi malā, izmanto mirkli, lai iesaistītos sev svarīgos notikumos. Citādi būs kā senajam Emīlijas draugam Džekam Porteram, kuram nākas meklēt dažādus apkārtceļus.

8. Esi drosmīgs un smaidi, pat ja šķiet, ka apkārtējie tevi nesaprot un nenovērtē. Īpaši šis padoms noderētu Emīlijas sīvākajai konkurentei Viktorijai Greisonei. Nav jau tā, ka neviens neko nesaprot, taču visi grib redzēt smaidīgus cilvēkus.

9. Neizplati tenkas un neesi agresīvs. Kuram gan patīk lieki tērēt spēkus cīkstoties ar kašķīgu draugu, paziņu vai kolēģi?

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+