Sports
Ziemas sports

Divi Latvijas kamaniņu divnieki uz goda pjedestāla PK posmā Siguldā0


Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš Siguldas trasē.
Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš Siguldas trasē.
Foto: EPA/SCANPIX/LETA

Divas Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāžas – Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un brāļi Andris un Juris Šici – sestdien izcīnīja attiecīgi otro un trešo vietu Siguldā notiekošā Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā.

Abām Latvijas ekipāžām šis ir pirmais goda pjedestāls šosezon.

Par šo sacensību uzvarētājiem kļuva šī brīža Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Toni Egerts/Saša Benekens no Vācijas, kuri Gudramoviču/Kalniņu apsteidza par 0,379 sekundēm.

Savukārt Šici no uzvarētājiem atpalika par 0,469 sekundēm. Uzreiz aiz goda pjedestāla tikmēr bija titulētie vācieši Tobiass Vendls/Tobiass Arlts.

Tikmēr sliktāku rezultātu savā mājas trasē uzrādīja trešā Latvijas ekipāža Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs, kas pēc kļūdaina pirmā brauciena bija tikai 13.vietā, bet otro izdevās veikt sekmīgāk, summā pakāpjoties gan tikai par vienu pozīciju.

Divu braucienu summā 12.vietā palikušie Putins/Marcinkēvičs no uzvarētājiem atpalika par 1,146 sekundēm.

Kopumā sestdien Siguldā startēja 18 divnieku ekipāžas.

Saistītie raksti

Pasaules kausa kopvērtējumā līderi ar 725 punktiem ir Egerts/Benekens, kuriem ar 576 punktiem seko Vendls/Arlts, bet trešie ar 552 punktiem ir austrieši Tomass Šteiss/Lorencs Kollers. Savukārt Šici iekrājuši 451 punktu un ir uzreiz aiz labāko trijnieka, kamēr Putins/Marcinkēvičs ar 334 punktiem ir devītie.

Savukārt Gudramovičs/Kalniņš, kuri nepiedalījās posmos Ziemeļamerikā, ieguvuši 156 punktus un ir 15.pozīcijā.

Sestdien startēs arī dāmas, kur Latviju šajā posmā pārstāvēs Ulla Zirne, Elīza Cauce un Kendija Aparjode. Zirnei un Caucei jau bija garantēta vieta pamatsacensībās, kamēr Aparjode piektdien svinēja uzvaru Nāciju kausā.

Svētdien paredzētas kungu un komandu stafetes sacensības.

LA.lv