×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
9. janvāris, 2017
Drukāt

“Domāju, ka gals klāt!” Dzīvoklī Jūrmalā iegāžas priede. Kuram nāksies maksāt? (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Jūrmalā daudzdzīvokļu nama dzīvoklī iegāžas priede, izsitot logu. Nama apsaimniekotājs kļūdaini uzskata, ka bojājumi jānovērš par iedzīvotājas līdzekļiem. Bez Tabu visu “saliek pa plauktiņiem”.

Laimīgas sakritības dēļ nogāzusies priede neskar pie Lauku ielas 35. nama Jūrmalā atstātās automašīnas, tomēr koks, vētras izpostīts, iegāžas sirmgalves Valentīnas trešā stāva dzīvoklī.

Stikla lauskas savākusi un rokas sagriezusi, sieviete uzreiz vērsusies pie nama apsaimniekotāja SIA “Jūrmalas namsaimnieks”, lai pareizticīgo Ziemassvētki nebūtu jāsagaida aukstumā. Pēc dažām stundām uzņēmuma pārstāvis izdauzītā loga vietā ievietojis skaidu plāksni. Bet līdz galējam un efektīvākajam risinājumam gaida vairākas diennaktis.

“Vispār bija jautri. Brigadieris vaicāja man: ko mēs varam izdarīt? Es informēju, ka mani apciemoja priede, ārā sals. Ko man darīt? Viņš teica, lai vēršamies pie Dieva. Tā nav viņu vaina. Pēc tam ielika to plāksni. Ar to plāksni iekšā tāpat bija tikai 10 grādu. Sabāzu porolonu, segu un viss bija aizlīmēts. Jūs šajā istabā uzturējāties? Nē, šeit nebija iespējams atrasties. Ar spilveniem aizsedzu akvāriju, lai zivtiņas nenomirst,” teic Valentīna.

Dažas stundas pirms Bez Tabu ciemošanās Valentīnas miteklī atkārtoti viesojušies “Jūrmalas namsaimnieka” pārstāvji, kuri pēc divām diennaktīm ievietojuši stikla logu. Kundze ir neapmierināta ne vien par gauso apsaimniekotāja reaģēšanu, bet arī par pieprasījumu maksāt ne vien par stikla logu, bet arī skaidu plāksni – 33 eiro.

Valentīnas kundze piekrīt maksāt teju 50 eiro par pastāvīgo logu, tomēr kategoriski atsakās atdot 33 eiro par skaidu plāksni. Sirmgalves pusē nostājas arī citi nama iedzīvotāji.
“Ja priedes atrodas uz pašvaldības zemes, par to radīto postījumu nav jāatbild mājas iedzīvotājiem. Iedzīvotāji maksā komunālos maksājumus un zemes nomu. Tas viss nav par velti. Līdz ar to likt maksāt par pašvaldības priežu radīto zaudējumu nav korekti,” uzskata sirmgalves kaimiņiene Baiba.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mjā! Ar tām priedēm neko nevar zināt.

Draugiem Facebook Twitter Google+