Mobilā versija
Brīdinājums +0.4°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
19. janvāris, 2015
Drukāt

“Doņeckas lidosta” – ukraiņu dzejnieka Vladimira Timčuka dzejas vakars (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 21. janvārī, plkst. 17.30 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā, godinot Ukrainas Vienotības dienu, notiks literārs vakars “Doņeckas lidosta”, kurā dzeju lasīs virsnieks un dzejnieks Vladimirs Timčuks (Ļviva, Ukraina), liecina informācija portālā LU.lv.

Vladimirs Timčuks dzimis 1979. gada 11. janvārī Rahovā – Ukrainā, Aizkarpatu apgabalā. Viņš ieguvis armijas inženiera specialitāti, kā arī zinātņu kandidāta grādu tehniskajās zinātnēs Žitomiras Radioelektronikas institūtā un absolvējis arī Tarasa Ševčenko Kijevas Nacionālās universitātes Filoloģijas fakultāti. Vladimirs Timčuks aktīvi darbojas vairākās sabiedriskajās organizācijās un dziesmu, deju kolektīvos: Svēto Borisa un Gļeba Kijevas jaunatnes pareizticīgo brālībā, Starptautiskajā jauno zinātnieku un zinātnes darbinieku organizācijā, Ukrainas virsnieku apvienībā, biedrībā “V. Stusa memoriāls”, Ukrainas dziesmu kapelā “Bojan” u.c.

V. Timčuks sarakstījis grāmatas “Весенние водовороты” (“Pavasara atvari”, 2009), “Словодием” (2014), “Гуцульское восстание” (“Gucuļu sacelšanās, 2014) un “Донецкий аэропорт” (“Doņeckas lidosta”, 2014), kā arī ir vairāku māksliniecisko akciju producents.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kurš mužigos propogandas melus kijevas vārdā stumj medijos? ja dzejnieks viš tikpat slikts kā melis, tad nav vērts iet klausities

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+