Mobilā versija
+16.5°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 20. jūlijs, 2017
19. janvāris, 2015
Drukāt

“Doņeckas lidosta” – ukraiņu dzejnieka Vladimira Timčuka dzejas vakars (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 21. janvārī, plkst. 17.30 Latvijas Universitātes Akadēmiskajā bibliotēkā, godinot Ukrainas Vienotības dienu, notiks literārs vakars “Doņeckas lidosta”, kurā dzeju lasīs virsnieks un dzejnieks Vladimirs Timčuks (Ļviva, Ukraina), liecina informācija portālā LU.lv.

Vladimirs Timčuks dzimis 1979. gada 11. janvārī Rahovā – Ukrainā, Aizkarpatu apgabalā. Viņš ieguvis armijas inženiera specialitāti, kā arī zinātņu kandidāta grādu tehniskajās zinātnēs Žitomiras Radioelektronikas institūtā un absolvējis arī Tarasa Ševčenko Kijevas Nacionālās universitātes Filoloģijas fakultāti. Vladimirs Timčuks aktīvi darbojas vairākās sabiedriskajās organizācijās un dziesmu, deju kolektīvos: Svēto Borisa un Gļeba Kijevas jaunatnes pareizticīgo brālībā, Starptautiskajā jauno zinātnieku un zinātnes darbinieku organizācijā, Ukrainas virsnieku apvienībā, biedrībā “V. Stusa memoriāls”, Ukrainas dziesmu kapelā “Bojan” u.c.

V. Timčuks sarakstījis grāmatas “Весенние водовороты” (“Pavasara atvari”, 2009), “Словодием” (2014), “Гуцульское восстание” (“Gucuļu sacelšanās, 2014) un “Донецкий аэропорт” (“Doņeckas lidosta”, 2014), kā arī ir vairāku māksliniecisko akciju producents.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. kurš mužigos propogandas melus kijevas vārdā stumj medijos? ja dzejnieks viš tikpat slikts kā melis, tad nav vērts iet klausities

Koncerts, pēc kura zināsim Dziesmu svētku "Zvaigžņu ceļā" likteniPiektdien, 21. jūlijā, plkst. 21 Bastejkalnā rīdzinieki un pilsētas viesi varēs iepazīties ar Simtgades Dziesmu un deju svētku Noslēguma koncerta "Zvaigžņu ceļā" repertuāru Rīgas pilsētas kolektīvu izpildījumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+