Mobilā versija
Brīdinājums +15.0°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
26. jūlijs, 2017
Drukāt

Draugi centās glābt, bet nesekmīgi: traģisks negadījums Gulbenes pusē

Ilustratīvs attēls. Foto - LETAIlustratīvs attēls. Foto - LETA

Vakardien īsi pēc plkst. 17 glābēji saņēma izsaukumu uz Gulbenes novadu, kur bērni bija peldējušies karjerā un viens no viņiem sācis slīkt un pazudis zem ūdens, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Trīs zēni sākotnēji centās izvilkt draugu saviem spēkiem, bet nesekmīgi. Ierodoties glābējiem, tika pārmeklēta ūdenstilpne un apmēram 13 gadus vecais zēns tika atrasts 6 metrus no krasta.

Gan ugunsdzēsēji glābēji, gan pēc tam arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi veica zēna atdzīvināšanas pasākumus, bet tomēr nesekmīgi.

VUGD aicina pieaugušos pārrunāt ar bērniem drošas peldēšanas pamatprincipus un doties peldēties kopā ar bērniem, lai gadījumā, ja noticis nelaimes gadījums, kāds pieaugušais būtu blakus un spētu palīdzēt.

Pievienot komentāru

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+