Sports
Futbols

FIFA prezidents Infantīno Putina klātbūtnē slavē Krieviju 1

epa05984075 Russian President Vladimir Putin (R) speaks with FIFA President Gianni Infantino (L) while visiting the FK Krasnodar stadium in Krasnodar, southern Russia, 23 May 2017. EPA/ALEXEI DRUZHININ / SPUTNIK / KREMLIN POOL MANDATORY CREDIT

Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Džanni Infantīno otrdien pauda Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, ka ir apmierināts ar valsts gatavošanos pirms jūnijā gaidāmā Konfederāciju kausa uzņemšanas un 2018.gada Pasaules kausa finālturnīra.

“Vienmēr esmu bijis pārliecināts, ka Krievija izpildīs visas savas saistības un tagad mēs tam varam redzēt faktus,” aģentūra “RIA Novosti” citē Infantīno, kurš viesojies Krasnodaras pilsētā. “Kā FIFA prezidents un, kas ir vēl svarīgāk, kā futbola fans varu ielūgt visu pasauli braukt uz Krieviju vērot Konfederāciju kausa un Pasaules kausa spēles, iepazīstot šo skaisto valsti.”

Tikmēr Putins pauda pārliecību, ka Krievija visu objektu būvniecību noslēgs laikus, lai varētu aizvadīt šos abus turnīrus.

“Mēs darīsim visu iespējamo, lai būtu droši, ka stadioni un objekti, kur uzturēties faniem, būs iespējami augstākajā līmenī,” Krievijas prezidents teica žurnālistiem, paužot, ka Krievija Pasaules kausa rīkošanu izmantos, lai attīstītu futbolu valstī.

Ierasts, ka Konfederāciju kauss notiek valstī, kas tieši pēc gada uzņems Pasaules kausa turnīru. Krievija šīs sacensības rīkos no 17.jūnija līdz 2.jūlijam.

Konfederāciju kausā piedalās pašreizējie pasaules čempioni un kontinentu labākās izlases.

2018.gada Pasaules kausa izcīņa notiks 12 stadionos 11 dažādās Krievijas pilsētās, tostarp Maskavā, Sanktpēterburgā, Kazaņā un Sočos.

LA.lv