Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Kora, Kintija
Svētdiena, 18. februāris, 2018
17. jūnijs, 2013
Drukāt

Folka mūzika Kalnciema kvartālā

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

20. jūnijā pulkstens 19:00 Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā dzirdēsim neordināro pašmāju projektu Nepieradinātā Folka orķestris un Lielbritānijas folka dziedātāju Carrie Tree.

Nepieradinātā Folka orķestris kā augstāko kultūras vērtību sajūt patiesumu nevis tradīciju, necenšoties apzināti ieturēt stila robežas, bet gan tās maksimāli izplest. Orķestra repertuārā iekļaujas dažādu pasaules vietu un laiku mūzika, ietverot Īrijas, Balkānu, Izraēlas, Āfrikas, Malaizijas, Krievijas, Rumānijas, Igaunijas, Somijas u.c. tautu motīvus, kas sajaucas ar populāriem dažādu vietu un laiku autormūzikas elementiem, filmu mūzikas fragmentiem un pašu grupas mūziķu skaņdarbiem.
Carrie Tree raksta un atskaņo savu mūziku kopš 14 gadu vecuma un šobrīd ir labi pazīstama māksliniece Anglijas mūzikas pasaulē; viņas mūzikai ir daudz cienītāju arī Eiropā, ASV un Austrālijā.
Gan klausītāji, gan mākslinieki, ar ko Carrie Tree sadarbojusies, piedēvējuši viņas mūzikai īpašu dziļumu un oriģinalitāti. Māksliniece apbur klausītājus, mūzikā neliekuļoti paužot godīgas, dedzīgas jūtas.

 

Ieeja koncertā bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+