Ekonomika
Bizness

FOTO: “airBaltic” saņem speciāli izstrādātu elektrisko pacēlājplatformu0


"Intrac Latvija" piegādā akciju sabiedrībai "airBaltic" elektrisko pacēlājplatformu.
"Intrac Latvija" piegādā akciju sabiedrībai "airBaltic" elektrisko pacēlājplatformu.
Publicitātes foto

Uzņēmums SIA “Intrac Latvija” piegādā lidsabiedrībai “airBaltic” elektrisko pacēlājplatformu “Manitou AETJ 150 Compact” lidmašīnu tehniskai apkalpošanai.

“Manitou AETJ 150 Compact” ir unikāla pacēlājplatforma, kas tika izstrādāta speciāli lidmašīnu tehniskai apkalpošanai.

Tās pacēlājgrozs ir aprīkots ar ultraskaņas devējiem, kuri novērš nejaušus lidmašīnas korpusa (fizelāžas) bojājumus. Elektriskā pacēlājplatforma ir paredzēta darbam augstumā līdz 15m.

“Manitou” ražotājkompānijai pasaules mērogā ir liela pieredze aeronautikas nozares risinājumos, taču Baltijā šis ir pirmais projekts.

"Intrac Latvija" piegādā lidsabiedrībai "airBaltic" elektrisko pacēlājplatformu

“Intrac Latvija” ir zviedru uzņēmuma “Intrac Group AB” eitas uzņēmums Latvijā. “Intrac Latvija” ir industriālās un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un pēcpārdošanas apkalpošanas uzņēmums Latvijā, tā klienti strādā mežizstrādes, lauksaimniecības, celtniecības un rūpniecības jomās.

Saistītie raksti
Uzņēmums sadarbojas ar pasaules vadošajiem tehnikas piegādātājiem un nodrošina kvalificēta tehniskā personāla pakalpojumus.

“Intrac Latvija” ir vadošais uzņēmums tā pārstāvēto produktu tirgus segmentos.

“airBaltic” dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80,05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA “Aircraft Leasing 1” pieder aptuveni 20%. “airBaltic” flotē ir 39 lidmašīnas: 19 “Airbus A220-300”, 8 “Boeing 737” un 12 “Bombardier Q400 NextGen”.

LA.lv