Mobilā versija
+19.3°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Foto: Meklē bīstamu noziedznieku (3)

26.04.2016_Centrs_meklē noziedznieku

Valsts policija (VP) par laupīšanu meklē attēlā redzamo personu un aicina atsaukties ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti vai zina viņa atrašanās vietu.

VP Rīgas reģiona pārvaldes Centra iecirkņa Kriminālpolicija ir saņēmusi informāciju par laupīšanu, kas vakar, 25. aprīlī, notikusi Rīgā, Krišjāņa Barona ielā kādā tirdzniecības vietā. Proti, vīrietis bija ienācis tirdzniecības vietā, ar nazi piedraudējis pārdevējai un no kases nolaupījis naudu.

Policija aicina ikvienu, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamās personas identitāti vai zina viņa atrašanās vietu, ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem 67086200, 25496895 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ir jamekle zagli seima ,tie kuri apzog latviesu tautu!

  2. Kādēļ jūs nemeklējāt palīdzību, kad būvējot Dienvidu tiltu pazuda miljoni? Baidījāties, ka kāds tiešām spēs norādīt uz noziedzniekiem? MEKLĒJIET PATIESOS NOZIEDZNIEKUS, HAIZIVIS, NEVIS TĒLOJIET, KA KAUT KO DARIET!!

  3. Ja riktīgi neieskatās, tad gandrīz kā vaškevičs, tik deguns nav tik līks…

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+