Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
26. aprīlis, 2016
Drukāt

Foto: Meklē bīstamu noziedznieku (3)

26.04.2016_Centrs_meklē noziedznieku

Valsts policija (VP) par laupīšanu meklē attēlā redzamo personu un aicina atsaukties ikvienu, kurš atpazīst attēlā redzamo vīrieti vai zina viņa atrašanās vietu.

VP Rīgas reģiona pārvaldes Centra iecirkņa Kriminālpolicija ir saņēmusi informāciju par laupīšanu, kas vakar, 25. aprīlī, notikusi Rīgā, Krišjāņa Barona ielā kādā tirdzniecības vietā. Proti, vīrietis bija ienācis tirdzniecības vietā, ar nazi piedraudējis pārdevējai un no kases nolaupījis naudu.

Policija aicina ikvienu, kuram ir kāda informācija par attēlā redzamās personas identitāti vai zina viņa atrašanās vietu, ziņot, zvanot uz tālruņa numuriem 67086200, 25496895 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ir jamekle zagli seima ,tie kuri apzog latviesu tautu!

  2. Kādēļ jūs nemeklējāt palīdzību, kad būvējot Dienvidu tiltu pazuda miljoni? Baidījāties, ka kāds tiešām spēs norādīt uz noziedzniekiem? MEKLĒJIET PATIESOS NOZIEDZNIEKUS, HAIZIVIS, NEVIS TĒLOJIET, KA KAUT KO DARIET!!

  3. Ja riktīgi neieskatās, tad gandrīz kā vaškevičs, tik deguns nav tik līks…

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (15)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+