Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāma pretrunīga nedēļa! Horoskopi no 14. līdz 20. oktobrim1

Foto: AFP/LETA

Auns

Viņš ļoti grib panākt savu, tādēļ ir gatavs visu sadragāt savā priekšā. Diemžēl viņš izraugās pašas stiprākās dragājamās sienas un nesaprot, ka tajās var būt arī durvis. Tādējādi var gadīties, ka kāds rags tiek arī nolauzts… Jāsargās no finanšu mahinācijām.

Vērsis

Arī viņš grib panākt savu un ir gatavs iet cauri sienām. Labāk gan būtu, ja spēka vietā izmantotu diplomātiju. Galvenais – prast labi izmantot izdevības. Ja tas izdosies, šķēršļi paši pašķirsies viņa priekšā…

Dvīņi

Viņi galvenokārt aizņemti ar visu, kas saistīts ar māju un ģimeni. Piemērots laiks sakārtot mājokli, attiecības ar mīļajiem. Zvaigznes labvēlīgas rūpēm par tiem, kas sirdij tuvi. Planētas arī veicina sakārtot visu, kas saistīts ar finansēm.

Vēzis

Viņš darītu gudri, ja peldētu pa straumei un pagaidām iniciatīvu neuzņemtos – pārāk liela ir varbūtība, ka tā nebūs parādīta īstajā laikā un vietā. Iekļaušanās apkārt notiekošajā ļaus iekarot atzinību un popularitāti. Un neļauties pesimismam!

Lauva

Pretrunīga nedēļa. Tās sākumā veiksies gandrīz viss, ko Lauva uzsākusi, taču, jo tuvāk nedēļas beigām, jo šķēršļu būs vairāk. Nedēļas beigās labi būtu prast laikā apstāties un nostiprināt iegūtos panākumus, nevis tērēt spēkus ne visai veiksmīgos pasākumos.

Jaunava

Intuīcija un prāta asums lielāki nekā citkārt, tādēļ, neraugoties uz šķēr­šļiem, izdosies sasniegt plānoto. Jo tuvāk nedēļas beigām, jo virzīties uz priekšu būs grūtāk, tādēļ tās nogali labāk izmantot atpūtai.

Svari

Planētas veicina tieksmi pēc visa harmoniskā un skaistā. Profesionālajā darbībā zvaigznes labvēlīgas iesāktā pabeigšanai un novešanai līdz pilnībai, brīvajā laikā jābauda māksla un kultūra vai vienkārši harmonija kopā ar mīļoto.

Skorpions

Merkurs veicina prāta asumu, Venera – tieksmi pēc skaistā, bet par enerģiju gādās Marss. Labāk tomēr pieslīpēt jau sasniegto, nevis sākt ko jaunu. Atlikušo laiku var veltīt sapņiem par nākotni, un šeit palīdzēs Neptūns.

Strēlnieks

Neptūna ietekmē skats uz dzīvi ne pārāk skaidrs, tādēļ šonedēļ sastādītie nākotnes plāni var izrādīties vien gaisa pilis. Jupiters toties nodrošina jau izplānotā sekmīgu izpildi, tāpēc nedēļas beigās ar dzīvi viņš būs apmierināts.

Mežāzis

Nāksies grūti strādāt, lai sasniegtu nodomāto. Palīdzēs neatlaidība un spēja organizēt darbu, taču jāuzmanās, lai šīs īpašības nepāraugtu ietiepībā. Svarīga būs spēja rast kompromisus attiecībās ar kolēģiem un arī tiem, kas sirdij tuvi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Viņš darītu prātīgi, ja mierīgi turpinātu iesākto – šīs nedēļas jaunās idejas var izrādīties tik apsteigušas savu laiku, ka atbalstu tām atrast būs grūti. Ja tomēr ir vēlme tās iedzīvināt, būs svarīga spēja rast kompromisus.

Zivis

Virzīties uz priekšu palīdzēs spēja nojaust citu domas un rīcības motīvus. Jāatrod līdzsvars starp vēlmi rast kompromisus un nepieciešamību ievērot pašām savas intereses. Svarīgi prast pārliecināt apkārtējos par savu taisnību.

LA.lv
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Svarīga būs ģimenes sajūta! Horoskopi no 11. līdz 17. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Atceries teicienu – labs nāk ar gaidīšanu! Horoskopi 10. novembrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Būs sajūta, ka izsīkst spēki, tāpēc jāizvairās no pārslodzēm! Horoskops no 9. līdz 20. novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IB
Ivars Bušmanis
Latvijā
“Bankas kredītus nedod un baidās no savas ēnas.” Par reputāciju un valsts attīstību saruna ar Innu Šteinbuku
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Nosaka 2020.gadu minimālo vecuma pensijas apmēru
21 minūtes
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
OFICIĀLI: Rīgas “Dinamo” pastiprinās Krievijas U-20 izlases labākais snaiperis
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Aculiecinieks par traģisko negadījumu uz sliedēm
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētkos būs maz nokrišņu: pirmās prognozes nedēļas nogalei
4 stundas