Mobilā versija
-3.6°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
19. novembris, 2014
Drukāt

Ģertrūdes ielas teātrī gaidāms latviešu kara dziesmu koncerts

Ekrānšāviņš no Vimeo.comEkrānšāviņš no Vimeo.com

Trešdien, 19. novembrī, plkst. 19 etnomuzikoloģe Ilze Ceļmillere ar domubiedriem Ģertrūdes ielas teātrī aicina uz latviešu kara dziesmu koncertu “Vārna krāca ozolā”, informē rīkotāji.

Tas pirmo reizi atskaņots šī gada aprīlī, Ilzei absolvējot Latvijas Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmiju, un saņēma novērtējumu “izcili”.

Koncertā caur dziesmām un īpaši sagatavotu video materiālu atainota karavīra dzīve no šūpuļa līdz aiziešanai svešumā, atnākšanai mājās vai palikšanai citur. Tas ir ceļojums cauri dažādiem laikiem un pieredzēm, kas rosina kopības sajūtu un atgādina par tautas gara spēku un izturību vēstures līkločos.

Ieeja koncertā – bez maksas.

Ieskats koncertā ŠEIT.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+