Gulbis pārtrauc piecu zaudējumu sēriju ATP tenisa turnīros 0

Ernests Gulbis otrdien Profesionālo tenisistu asociācijas (ATP) 250 punktu sērijas turnīrā Minhenē pirmajā kārtā divos setos viegli uzvarēja beļģi Ksavjē Malisu.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 70

Latvijas vadošais tenisists, kurš jaunākajā pasaules rangā ieņem 84. vietu, uzvarēja 64. vietā esošo Malisu vienā stundā un 22 minūtēs ar 6-4, 6-2, liecina organizatoru informācija. Ar šo uzvaru Gulbis ieguva 20 punktus reitingā un nopelnīja 6885 eiro no 450 000 eiro lielā balvu fonda.

Minhenes turnīra astotdaļfinālā Gulbja pretinieks būs ar ceturto numuru izliktais vācietis Filips Kolšreibers, kurš pasaules rangā ieņem 34. vietu un pirmajā kārtā bija brīvs.

Gulbis pārtrauca piecu zaudējumu sēriju ATP turnīros, jo pirms tam bija aizkļuvis līdz ceturtdaļfinālam Delrejbīčas ATP 250 punktu turnīrā, bet tad piedzīvojis zaudējumus pirmajās kārtās Indianvelsas un Maiami ”Masters” turnīros, kā arī Romas ”Challenger” turnīrā un Barselonas ATP 500 punktu turnīrā.