Sports
Citi sporta veidi

Gulbis pēc zaudēta pirmā seta neturpina Ešturilas ATP turnīra kvalifikācijas pirmās kārtas spēli 16

Foto – Juris Kalniņš

Latvijas vīru tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis sestdien turpināja savu neveiksmīgo sezonu, Portugālē nespējot pabeigt Ešturilas ATP “World Tour 250” sērijas turnīra kvalifikācijas pirmās kārtas cīņu.

Gulbis, kurš pasaules rangā šobrīd atrodas vien 169.vietā, bet kvalifikācijā bija izlikts ar septīto numuru, pirmās kārtas mačā pirmajā setā ar 1-6 zaudēja mājiniekam Žuau Domingešam, kurš rangā ir 259.pozīcijā, bet tad no cīņas turpināšanas latvietis atteicās.

Latvijas tenisists sacensības noslēdza bez iegūtiem ATP ranga punktiem, bet lai tiktu pamatturnīrā nepieciešams pārvarēt divas kārtas.

Kādreizējam pasaules ranga desmitās vietas īpašniekam Gulbim, kurš ilgstoši ir dziedējis savainojumu, šī bija piektā neveiksme pēc kārtas, bet vienīgo uzvaru viņš šosezon guva vēl februāra vidū, kad pārvarēja Roterdamas ATP turnīra pirmo kvalifikācijas kārtu.

Visus zaudējumus Gulbis šosezon cietis ATP turnīru kvalifikācijas cīņās, pie pamatturnīriem netiekot.

Pirms nedēļas Gulbis cieta zaudējumu Barselonas ATP “World Tour 500” sērijas turnīra kvalifikācijā, pirmā kārtā ar 6-7 (2:7), 2-6 piekāpjoties Dienvidkorejas tenisistam Hjonam Čunam, kurš ir pasaules 94.rakete.

LA.lv