Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 21. februārim. Mācies saprast pats sevi!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Ja esi 21. februārī dzimusi Zivs, tu izcelies ar intuitīvu, pašaizliedzīgu raksturu un spilgtu iztēli. Gan tu pats, gan apkārtējie noteikti pamanījuši, ka tu lieliski izproti cilvēku emocijas un burtiski lasi domas. Nākamajā gadā pēc dzimšanas dienas tavs uzdevums – iemācīties labāk saprast pašam sevi.

Auns

Šo dienu velti fiziskiem darbiem un nodarbēm, sportam un aktīvai atpūtai. Reizēm jāatpūšas no garīgas piepūles, citādi “domājamais” var sabojāties!

Vērsis

Šodien ir piemērota diena, lai nodarbotos ar savas karjeras finansiālo vai lietišķo pusi. No tevis galvenokārt tiks gaidīts praktiskums.

Dvīņi

Šodien tu, iespējams, pieķersi sevi izjūtās, kas ļoti līdzīgas melanholijai. Un kas gan tur slikts? Savelc domīgu seju, un neviens tevi neuzdrošināsies aizskart vai apvainot, ka ar savu skābo ģīmi tu traucē apkārtējiem priecāties par dzīvi.

Vēzis

Risinot dažādus jautājumus, noteikti ieskaties naudas makā. Iespējams, tieši tur slēpjas atbilde!

Lauva

Katra minūte, kas tūlīt jau kļūs par pagātni, ir unikāla. Netērē tās veltīgi, īpaši šodien, kad jebkurš tavs darbs nesīs neticami labus augļus. Nebūs ilgi jāgaida arī kāds īpaši laimīgs gadījums!

Jaunava

Starp realitāti un to, kā tu visu iztēlojies, nav principiālas starpības, tomēr situācija ir mazāk bīstama, nekā tev šķiet. Tu praktiski ne ar ko neriskē!

Svari

Šodien tu tik viegli un vienkārši tiksi gala ar jebkuru problēmu, lai cik sarežģīta tā izskatītos, ka pie tevis var izveidoties vesela rinda palīdzības lūdzēju. Novērtē, kuram tiešām vajadzīgs drauga plecs, jo visus atbalstīt vienkārši nepietiks laika.

Skorpions

Veiksmīga diena, lai ar vienu rokas vēzienu tiktu galā ar veselu kaudzi darbu, kurus biji atlicis līdz brīvākam brīdim. Ja vakarā ar labi padarīta darba sajūtu gribēsi atpūsties un apciemot kādu draugu, dari to, par tavu sabiedrību priecāsies!

Strēlnieks

Diena var izrādīties visai sarežģīta. Atbalstu un sapratni sniegs draugi vai ģimene – atkarībā no situācijas. Izvairies no komunikācijas ar mazpazīstamiem cilvēkiem – viņiem šodien var rasties nepareizs priekšstats par tevi.

Mežāzis

Šodien tev var rasties iespaids, ka tu skrien kā vāvere ritenī. Tā arī ir, tu daudz enerģijas tērē visai nelietderīgi. Būtu labi samazināt tempu un izvēlēties prioritātes.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ja par kaut ko šaubies, nemokies minējumos, šodien ir diena, kad uzminēt neko neizdosies. Labāk pavaicā kādam, kas noteikti zina, kā jārīkojas, vai arī neko neuzsāc, pirms jautājums noskaidrojies pats.

Zivis

Šodien nāksies piebremzēt, ja vēlēsies izvirzīties vadībā. Mēģini izvairīties no sarunām par tēmu “Kurš šeit ir galvenais?” un kaut kādā ziņā piekāpties citu viedoklim.

LA.lv