Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nemet plinti krūmos! Karjeras horoskops 12. – 18.martam0

Foto – Pexels

Auns

Pateicoties spējai uztvert sabiedrības noskaņojumu, daudz ko izdosies nokārtot, ne tikai balstoties uz likuma burtu, bet arī neformālā gaisotnē. Diemžēl pašam Aunam šādi kārtot lietas ne visai patīk, tādēļ viņš gandrīz vai krīt melanholijā.

Vērsis

Planētas sekmē atrašanos sabiedrībā, saviesīgas sarunas, izklaides, mākslas baudīšanu. Diemžēl tās nav pārāk labvēlīgas ciešākai draudzībai vai nopietnai mīlestībai, tāpēc tas viņu dzen gandrīz vai izmisumā. Gudrākais – par to nesatraukties un ļauties straumei.

Dvīņi

Piemērots laiks pārliecināt citus par savu uzskatu pareizību, gūt atbalstu saviem plāniem, noskaņot apkārtējos sev par labu. Diemžēl var traucēt paša neuzņēmība un pārlieku cieša turēšanās pie pagātnes štampiem.

Vēzis

Viņš ir pilns enerģijas un intereses par visu jauno un neparasto. Gribētos šo to no visa tā gan izmēģināt, gan ieviest dzīvē. Planētas labvēlīgas arī ienākumu vairošanai un rūpēm par ģimeni un māju. Jāizvairās no pārlieku impulsīvas rīcības.

Lauva

Gremdējas pārdomās, kas viņu var novest pie visai negaidītiem atklājumiem un atziņām. Protams, grib tās arī ieviest dzīvē. Viņš tomēr darītu labi, ja nerīkotos pārāk pārsteidzīgi – šobrīd pieļautās kļūdas vēlāk labot būs grūti.

Jaunava

Bauda sabiedrības cieņu un mīlestību, viņas padomos ieklausās. Jaunava pati ir noskaņota visai konservatīvi, tādēļ no visiem jaunievedumiem turas tālāk. Bet tas nekas – iespējams, tieši šonedēļ viņai izdosies novest līdz pilnībai kaut ko no jau esošā.

Svari

Daudz dažādu iepazīšanos, sarunu, taču tās lielākoties ir virspusējas un neatstāj dziļākas pēdas dvēselē. Iespējams, tas arī nemaz nav nepieciešams – planētas aicina baudīt prieku, ko sniedz pati darbība, nevis tās galarezultāts. Dažiem gan ar to varētu nebūt gana…

Skorpions

Iespējams, šonedēļ viņš nonāks pie svarīgām atziņām un arī tūlīt mēģinās tās likt lietā. Tā kā spēka būs pietiekami, visticamāk, viņam tas arī izdosies un šo nedēļu viņš varēs beigt apmierināts ar sevi un dzīvi.

Strēlnieks

Piemērots brīdis pabeigt jau agrāk iesākto un pēc tam sākt ko jaunu. Planētas sola iespēju investēt savu ja ne naudu, tad spēkus un enerģiju kādā ienesīgā pasākumā. Nemest plinti krūmos pat pie niecīgākajiem šķēršļiem!

Mežāzis

Pārlieka iedziļināšanās detaļās un vēlme izdarīt visu perfekti var novest pie nepadarītiem darbiem un lieka stresa. Planētas noskaņo arī uz nepamatotu vēlmi gūt materiālus labumus, kas lietas vēl vairāk sarežģī. Visu vajadzētu ņemt kaut drusciņ vieglāk…

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Viņu interesē viss jaunais un planētas sola tikšanos ar daudziem interesantiem cilvēkiem. Var gadīties, ka virzībai uz priekšu palīdz kāds pretējā dzimuma pārstāvis, tomēr nevajadzētu savu uzticību dāvāt kuram katram.

Zivis

Pretrunīga nedēļa. Iespējams, tās sākumā viņas gremdēsies pārdomās, taču, nonākot pie kādas atziņas, sāks rīkoties, iespējams, pārāk aktīvi, pat neapdomīgi. Tomēr, ja pietiks gan uzņēmības, gan apdomības, šī nedēļa būs ļoti veiksmīga.

LA.lv