Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jāsargās no sānsoļiem! Horoskopi 28.maijam – 3.jūnijam0

Foto – LA.lv

Auns

Šī nedēļa ir pilna enerģijas un gatavības uzņemties iniciatīvu. Planētu stāvoklis tam kopumā ir labvēlīgs, tomēr labāk veiksies darbi, kas prasa lielu, taču īslaicīgu piepūli. Atpūtā esošajiem Auniem pirms došanās riskantos pasākumos svarīgi izvērtēt savas spējas.

Vērsis

Šonedēļ ir interese par visu jauno un neparasto un var gadīties, ka kaut kas no tā visa izrādās pat ļoti noderīgs turpmākajam. Katrā avantūrā iekšā mesties tomēr gan nevajadzētu – sākot ko jaunu, riskus labāk izvērtēt. Mīlestībā veiksies.

Dvīņi

Dvīņi labprāt metas iekšā visā jaunajā, un, domājams, panākumi neizpaliks. Tikt galā ar grūtībām palīdzēs neatlaidība un izturība. Attiecības ar tiem, kas sirdij tuvi un dārgi, nedaudz saspīlētas. Nedot neizpildāmus solījumus.

Vēzis

Ieguvēji būs tiem tie Vēži, kuriem nav jādodas uz darbu, – planētas sekmē visu, kas saistīts ar patīkamu laika pavadīšanu, atrašanos patīkamā kompānijā, dažādos izklaides pasākumos. Darbā savukārt labāk veiksies viss, kas nav saistīts ar precīzu aprēķinu.

Lauva

Nedēļa bez sevišķiem notikumiem. Darbā vislabāk laiku veltīt tam, lai pabeigtu līdz šim nepabeigto. Brīvajā laikā ieteicams nodoties zināšanu gūšanai, piemēram, grāmatām un ceļojumiem ar izziņas mērķi. Neļauties dusmām.

Jaunava

Darbā viņu interesē viss jaunais un viņa pamanās to ne tikai apgūt, bet arī veiksmīgi likt lietā. Brīvajā laikā planētas tā vien vilina uz visādiem piedzīvojumiem. Tiem var arī ļauties, tomēr nedaudz apdomības nenāktu par ļaunu.

Svari

Emocijas var ņemt pārsvaru pār prātu, un tas var veicināt gan iesaistīšanos kādā perspektīvā pasākumā, gan iekļūšanu kādā visai bīstamā avantūrā. Vientuļie Svari var atrast savu īsto, bet jau aizņemtajiem jāsargās no sānsoļiem.

Skorpions

Skorpions dzīvo nedaudz savā pasaulē un tic, ka viņu vada augstāki spēki. Lielākoties tā arī ir, un veiksme viņam smaida. Nedaudz apdomības par ļaunu gan nenāktu – nav izslēgts, ka veiksme novēršas tikai reizi, toties pašā nepiemērotākajā brīdī.

Strēlnieks

Kopumā planētas noskaņotas labvēlīgi, un parasti viņam veicas. Riskantās situācijās vienīgi uz veiksmi gan paļauties nevajadzētu – izņēmums var gadīties tieši ne īstajā laikā. Ticamāk gan, ka šo nedēļu viņš noslēgs apmierināts ar dzīvi.

Mežāzis

Darba lietās ieteicams turpināt jau iesākto. Jaunas lietas labāk pagaidām nesākt, bet, ja tas tomēr nepieciešams, labāk to darīt, izmantojot pagātnes pieredzi. No attiecību skaidrošanas ar “otro pusīti” labāk atturēties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Zvaigznes labvēlīgas gan sākt ko jaunu, gan sekmīgi turpināt jau iesākto. Iespējams, kādā pasākumā var pat nākties uzņemties vadošo lomu. Jāvairās no pārliekas steigas, nelaimes gadījumiem. Attiecībās ar līdzcilvēkiem nepieciešama diplomātija.

Zivis

Šai nedēļai raksturīga peldēšana pa straumei un visai ticami, ka tā iznesīs krastā tieši tur, kur nepieciešams. Jāsargās tomēr kļūt par kāda apmāna upuri. Nevajadzētu dot solījumus, paļaujoties, ka tos izpildīt palīdzēs apstākļu sakritība.

LA.lv