Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 27.decembrim. Pārsteidz pats sevi!0

Foto: Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Ikviens, kuram ir radies iespaids, ka tev nepatīk, ja pievērš uzmanību, būs smagi maldījies, jo turpmākā gada laikā tu teiksi un darīsi lietas, kuras cilvēkus šokēs un pārsteigs. Tomēr neviens nebūs pārsteigtāks par tevi, labā nozīmē, protams.

Auns

Tu jau tuvākajā laikā nonāksi kontaktā ar cilvēkiem, kuriem piemīt vara. Svarīgākais ir tas, kā tu ar viņiem tiksi galā. Par katru cenu parādi, ka esi ambiciozs, bet nevajag pārspīlēt un to uzspiest.

Vērsis

Ja tu šodien vēlies piecelties un doties pasaulē, tad tā arī dari. Planētu pozitīvā ietekme nozīmē, ka ceļojums būs aizraujošs – un varētu būt arī pamācošs. Iespējams, tas mainīs visu tavu turpmāko dzīvi.

Dvīņi

Tev nākotnei ir lieli plāni, bet pārliecinies, ka tie nav pārāk lieli. Pat Dvīņiem ir savas robežas, un šobrīd tavs galvenais uzdevums ir tās noskaidrot. Runa nav par vājumu, bet par veselo saprātu. Ja uzņemies lielāku vezumu nekā spēj panest – atrodi sabiedrotos, tālu nebūs jāmeklē.

Vēzis

Šī kaut kāda veida attiecībām varētu būt emocionāla diena, un tev nāksies paļauties uz savu paškontroli, lai nekļūtu pārāk emocionāls. Kādam nāksies saglabāt vēsu prātu – un šis kāds esi tu. Galvenais neuztver pārāk nopietni to, kas ir sacīts emociju uzplūdā.

Lauva

Turpmākās pāris dienas būs izaicinošas, it īpaši darba frontē, kur tevi kaitinās notikumi, kas ir ārpus tavas kontroles, un tas liks domāt, ka tu citur varētu būt laimīgāks. Varbūt šis bija nepieciešamais modinātājs jeb varbūt vienas dienas apjukums? Velti brīdi pārdomām.

Jaunava

Turpmākās pāŗis nedēļas tev būs īpašas, jo daudzi tavi ilgtermiņa plāni sāks dot augļus. Starp šo brīdi un 20. datumu, kad Saule mainīs zīmes, tu paveiksi neiedomājamas lietas – vismaz pēc citu cilvēku standartiem.

Svari

Turpmākajā diennaktī notiks kaut kāda veida apvērsums, bet tas nav tik slikti, kā izklausās. Patiesībā, tas varētu pat diezgan izdevīgs, it īpaši, ja tu esi viens no tiem Svariem, kuriem ir grūti izpaust savas jūtas.

Skorpions

Ja tev ir kaut kas sakāms, tad saki to un neuztraucies, ko citi var padomāt. Gandrīz nenovēršami, ka tavi vārdi kādu var apbēdināt, bet tā ir viņu problēma, ka ir tik jūtīgi. Neiespringsti, ja kāds kaut ko pasaka par tevi.

Strēlnieks

Tu esi pavadījis pārāk daudz laika, darot lietas citu cilvēku labā – varbūt ir pienācis laiks izdarīt kaut ko pašam priekš sevis? Ja tev šodien rodas izdevība labi pavadīt laiku, tad izmanto to un nejūties vainīgs. Tev ir tiesības izklaidēties!

Mežāzis

Vārdiem, kurus izmanto, vienmēr ir nozīme, bet tagad tiem piemīt papildu spēks, tāpēc apdomājies, ko tu visvairāk vēlies sasniegt un veic pirmos soļus, lai to paveiktu. Esi lepns par sevi, bet nekļūsti iedomīgs.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu parasti nepavadi tik daudz laika pašanalīzē, bet šodien to, ļoti iespējams, darīsi, veltot laiku pārdomām par savas eksistences jēgu. Neuztraucies, drīz tu atkal būsi tāds, kā parasti.

Zivis

Gada sākums ir lielisks laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu, it īpaši, ja tas iesaista citus cilvēkus, un kaut kādā veidā paplašina tavu pasaules izpratni. Jauns hobijs nesīs daudz patīkamu brīžu turpmāko nedēļu laikā.

LA.lv