Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 28.septembrim. Principi svarīgāki par peļņu! 1

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Gūt peļņu, protams, ir svarīgi, bet principiem ir jābūt svarīgākiem. Tāds ir zvaigžņu vēstījums tavā dzimšanas dienā un, ja tu to uzklausīsi, tad ne tikai gūsi finansiālus panākumus, bet arī jutīsies labi, jo būsi radījis kaut ko pozitīvu. Vienmēr tiecies pēc augstāka labuma.

Auns

Tev turpmāko pāris dienu laikā ir jāpabeidz kaut kas, ko esi iesācis. Saskaņā ar planētām nav vēl pienācis īstais laiks, lai uzsāktu kaut ko jaunu, bet gan laiks, lai novestu līdz galam projektu, kurš pēdējā laikā ir attīstījies ar pārtraukumiem. Ķeries vien klāt!

Vērsis

Var šķist, ka zaudē kaut ko sev svarīgu, bet, kad sapratīsi, kas nākotnei ir paglabāts – tuvākajai nākotnei – tavas sēras par zudušo tiks aizmirstas. Nākotne ir tā, uz kuru vajadzētu skatīties.

Dvīņi

Lai arī tev ļoti rūp noteikts cilvēks, tu zini, ka labāk pārāk dziļi neiesaistīties viņa personīgajās darīšanās. Ja tev šodien rodas iespēja dot attiecīgu padomu, tas ir labi, bet neuzspied savu viedokli.

Vēzis

Tevi pēdējā laika rutīna, šķiet, ir nogarlaikojusi, un tu alksti izlausties no tās, bet tu arī apzinies, ka vari ļoti daudz ko zaudēt, ja izdarīsi nepareizu izvēli par turpmākajiem soļiem. Neesi tik steidzīgs, jau drīz uzradīsies kaut kas labs.

Lauva

Var būt sajūta, ka veiksme turpināsies mūžīgi, bet no otras puses, planētas brīdina, ka turpmāko nedēļu likteņa roka ne vienmēr būs tev labvēlīga. Pārliecinies, ka tev ir rezerves plāns, it īpaši, ja uz likmes ir nauda.

Jaunava

Pacenties no krīzes šonedēļ neizvērst drāmu. Jā, protams, viss var likties grūti, personīgi un finansiāli, bet tajā nav nekas neparasts. Ilgermiņā viss nokārtosies – tā tas ir vienmēr – tāpēc saglabā mieru un turpini iesākto ceļu.

Svari

Var likties, ka kolēģiem rūp tikai tas, ko viņi vēlas, bet tavas vēlmes nevarētu rūpēt vēl mazāk. Tādā gadījumā, kāpēc joprojām strādā ar viņiem? Pasaule ir pilna ar iespējām, tāpēc izlauzies brīvībā un veido pats savu nākotni.

Skorpions

Šonedēļ pamēģini pamainīt savu skata punktu. Bieži vien pietiek vien apskatīties uz problēmu no cita leņķa, un atrisinājums nāk pats no sevis – tas attiecas gan uz darba, gan personīgas dabas problēmām. Nekad neļauj savam skata punktam būt nemainīgam. Vienmēr esi elastīgs.

Strēlnieks

Ja tu esi piekritis uzņemties zināmus uzdevumus, tev obligāti ir jānoved tie līdz galam. Jā, tu tagad iespējams apzinies, ka piekrist lietām, kuras tevi neiedvesmo vai nenes personīgu labumu, ir muļķīgi, bet kura vaina tā ir? Esi piesardzīgs un apdomīgs.

Mežāzis

Lai ko arī darītu, atskaties atpakaļ un noskaidro, kāpēc zināmas lietas neizdevās, kā ieplānotas, bet, līdzko esi to paveicis, tev vajadzētu par to aizmirst uz visiem laikiem. Ikkatra diena ir savādāka, un ikkatra no tām nes jaunas iespējas, tāpēc dzīvo šodienai un šim brīdim.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Dažas no tavām idejām var būt iedvesmojošas, bet tās neko nedos, ja vien neatradīsi veidu, kā tās realizēt. Ja vien tu kādreiz padari pasauli labāku vienā, mazā, praktiskā veidā, tas ir daudz labāk nekā izsapņot tūkstošiem grandiozu ideju.

Zivis

Tas, kas tev šķiet acīmredzams, kādam citam ir pārāk sarežģīts, tāpēc atrodi laiku savā aizņemtajā grafikā un palīdzi viņiem to saprast. Viņi novērtēs pūles, kuras veltī viņu labā. Varbūt vienu dienu viņi kaut ko izskaidros tev.

LA.lv