Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 8.martam. Attiecības būs ideālas!0

Auns

Diena paies garlaicīgos un sīkos darbiņos, nevajag arī pārāk cerēt uz peļņas gūšanu, jo finanšu situācijā nav paredzamas izmaiņas. Labāk arī atturieties no saskarsmes ar pretējā dzimumma pārstāvjiem un tā vietā veltiet vairāk laika svas veselības uzlabošanai.

Vērsis

Uz globāliem panākumiem neceriet, taču attiecības ar apkārtējiem būs vienkārši ideālas, pat ja tuvs draugs var izsist no līdzsvara ar nemitīgu piekasīšanos. Vērši, kas nesen iepazinušies ar kādu interesantu cilvēku, baudīs romantisku tikšanos.

Dvīņi

Negaidiet spilgtus notikumus un kaislīgas atklāsmes, tomēr šāds stāvoklis ir daudz labāks nekā atrašanās nemitīgā stresa stāvoklī. Labāk atturēties no tikšanās ar jauniem un nepazīstamiem cilvēkiem, jo tie var izdarīt “lāča pakalpojumu”, kas savukārt var novest pie nopietnām sirdssāpēm. Dzīvojiet šodienai un nenodarbiniet sevi ar domām par nākotni.

Vēzis

Nebūs labs noskaņojums, tāpēc nesāciet nopietnus darbus. Lieliska izvēle šajā dienā ir doties ārpus pilsētas un atpūsties pie dabas krūts – pasapņot par kaut ko jauku vai vienkārši pabūt divatā ar sevi. Tas jums palīdzēs nonākt pie patiesi ģeniāla plāna, kā īstenot dzīvē savas idejas.

Lauva

Mērķējiet uz dvēseliskām pārmaiņām un aizmirstiet uz brīdi par merkantilām interesēm. Nedzenieties pēc lielas naudas, jo varat piedzīvot vilšanos sevī. Veselības un spēku saglabāšanai ir vērts atmest kaitīgos ieradumus. Vakars piemērots sportam vai vienkārši laika pavadīšanai ar patīkamiem cilvēkiem.

Jaunava

Ir īstā diena, lai īstenotu senas ieceres. Dariet to, par ko sapņojāt, un atklāsies jūsu slēptie talanti. Nav nekā neiespējama finanšu jomā, it īpaši tad, ja būsiet centīgs. Vakarā aizrausieties ar romantiskām attiecībām, tādēļ esiet gatavs atklāt savas jūtas iecerētajam.

Svari

Mīlas lietās gaida emociju vētra un nevaldāma kaisle. Pat tuvinieki jūs vairs nepazīs, jo kļūsiet pat altruistu un patiesu romantiķi. Visi sadzīves un finanšu jautājumi nokārtosies, un tas uzlabos jūsu noskaņojumu. Ja plānojat tālāku ceļojumu, ņemiet līdzi ceļabiedru, jo viens pats varat netikt ar visu galā.

Skorpions

Pievērsiet uzmanību ēdienkartei, lai nesagādātu sevu veselības problēmas. Neturieties pārāk stingri pie principiem, lai nekaitētu attiecībām ar kolēģiem. Jūtu dzīvē gaidāma drāma, mācieties būt maigāki un uzticīgāki.

Strēlnieks

Nāksies vien pašiem piepūlēties, lai lietas ievirzītu pozitīvā gultnē. Strādājiet kolektīvā. Lieliska diena tiem, kas ieplānojuši kardinālas izmaiņas privātajā dzīvē. Ja gribat mainīt savu tēlu, meklējiet lietpratēju palīdzību, un tas nesīs rezultātu.

Mežāzis

Būs jāpiepūlas un jāmaina lietu gaita darbā un privātajā dzīvē. Spēka pietiks, taču esiet pacietīgs un iecietīgs. Pārlieka stingrība var atmaksāties nelāgi. Savukārt lielāka maiguma izrādīšana sola panākumus pie pretējā dzimuma.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Atklāsies jauni ienākumu avoti, lai gan ienākumi nebūs lieli, toties stabili. Veiksmes piesaistīšanai meklējiet speciālistu palīdzību. Neaizmirstiet piezvanīt mīļotajam cilvēkam un neizlaidiet situācijas kontroli no rokām.

Zivis

Jaunumi par kādu tuvu cilvēku jūs sadusmos, jo viņš atklāsies pilnīgi citā gaismā. Neieguldiet drauga biznesā, tas nav tā vērts. Vienlaikus būs jārisina darba un sadzīves problēmas. Vakarā varat plānot remontu vai pārvākšanos.

Avots: mlady.net.

LA.lv