Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 9.novembrim. Mērķi ir sasniedzami! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu esi pavadījis ilgu laiku domājot un plānojot – tagad tev ir jāatrod praktisks veids, kā likt saviem sapņiem piepildīties. Saturna ietekme tavā dzimšanas dienā palīdzēs tev spert pirmos soļus – un ielikt naudiņu makā.

Auns

Tev var likties, ka tavs mērķis ir nesasniedzams, bet tu tur nokļūsi, ja esi gatavs nest upurus. Vai arī tu izvēlies šo ceļu, vai arī uzstādi vieglāku mērķi, tas ir atkarīgs no tevis, bet izvēle ir jāpieņem ātri.

Vērsis

Mīļotie, kolēģi un cilvēki, kuri ir pie varas, ir augstās domās par tevi, jo tu esi individuālis – tu atsakies būt tāds pats, kā citi. Izmanto savu unikālumu šodien un atrodi savu dabisko vietu – pašā augšā.

Dvīņi

Tu vari vēlēties šodien triekties cauri šķēršļiem, kuri ir tavā ceļā, bet vai tā patiešām ir tik laba ideja? Kāpēc riskēt ar nepatikšanām, ja vari iegūt to, ko vēlies, arī ar mazāk provokatīvām metodēm? Vara dažreiz ir nepieciešama, bet ne šodien.

Vēzis

Esi godīgs par to, ko vēlies, pat ja ir maza iespēja, ka to iegūsi. Dažām lietām ir nepieciešams laiks, lai attīstītos, un tu noteikti neizmainīsi citu cilvēku attieksmi viena vakara laikā, bet tu to vari atzīmēt kā nākotnes mērķi. Padari pasauli sev apkārt labāku.

Lauva

Tev ir tik daudz labu ideju, bet kaut kādu iemeslu dēļ tu negribi neko daudz ar tām darīt. Kaut kam, par ko šodien iedomāsies, ir potenciāls izmainīt visu tavu dzīvi, bet tikai tad, ja tev ir gana daudz pārliecības pašam sev un par saviem spēkiem.

Jaunava

Tev ir daudz vairāk kopīga ar sāncensi nekā pats apzinies – patiesībā jūs esat kā no viena zara nākuši. Tā vietā, lai cīnītos viens ar otru, kāpēc gan jūs neapvienojat spēkus un nestrādājat komandā? Kopā jūs būtu neuzveicami.

Svari

Kā viena no zodiaka kardinālajām zīmēm, tu vari būt apbrīnojami spēcīgs, un šodien ir īstā diena, lai dotos pēc sava mērķa un būtu neatlaidīgs. Tomēr izmanto veselo saprātu – apzinies, kad tev ir jāapstājas.

Skorpions

Ja tu vēlies līdz gada beigām sasniegt kaut ko īpašu, tev sev ir jāuzstāda mērķi, kurus nav viegli sasniegt. Šodienas Saules-Saturna saikne, atrodoties tavā zīmē, nozīmē, ka tu esi spējīgs ielikt vēl lielākas pūles nekā parasti.

Strēlnieks

Necenties pabeigt kaut ko, kas pēdējo nedēļu laikā ir kļuvis par pienākumu. Iemesls, kāpēc tu esi zaudējis interesi, ir tas, ka tava attieksme pret to ir mainījusies. Vakardien tas varbūt bija svarīgi, bet šodien vairs ne.

Mežāzis

Tev var būt grūti sašaurināt savu sociālo dzīvi, bet tu zini, ka tas ir jādara, ja vēlies izmantot lielisku biznesa izdevību. Draugi var būt vīlušies, ka nevari viņiem pievienoties, bet būs arī citas reizes, tā ka neuztraucies.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pie nekādiem apstākļiem tu šodien nedrīksti sevi piespiest darīt vairāk nekā tavi dabiskie ierobežojumi to atļauj. Saturns, ierobežojumu planēta, brīdina tevi, ja aiziesi par tālu un uzņemsies par daudz, tu nokļūsi vēl tālāk no sava ilgtermiņa mērķa nekā sākumā. Nav nekādas steigas.

Zivis

Tava sapņošana pa dienu šodien tevi var novest pie nepatikšanām, it īpaši, ja tu to uzņemsi pārāk nopietni. Dažas lietas ir domātas, lai tās īstenotu un dažas ir domātas tikai fantāzijai valstībai. Kontrolē savu iztēli turpmākajā diennaktī – tā būs īpaši aktīva.

LA.lv