Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops 30. martam. Dodies dabā, lai izvēdinātu galvu!0

Dienas noskaņa

Šī diena ir piemērota, lai bēgtu no visa, kas izraisa skumjas un nomāktību. Atver logu un ieelpo visas burvīgās pavasara smaržas vai, vēl labāk, pavadi laiku pie dabas. Šodien par biznesu ir vērts domāt tikai dienas laikā. Vakaru atliec nelielām brīvdienām (nesteidzīgai un mierīgai atpūtai). Pat ja tu vienkārši bezmērķīgi pastaigāsies pa savu mīļāko parku, tas tev sniegs emocionālu relaksāciju.

Auns

Aunu šodien ieintriģēs projekts, kuru uzsācis viņa kolēģis. Šis cilvēks tev teiks, ka vakaros un nedēļas nogalēs viņš vada nelielu privāto biznesu, kas viņam nes diezgan labus ienākumus. Tu nesāksi kaut ko tādu no nulles, tev būs daudz vienkāršāks plāns. Tu jautāsi savam kolēģim, vai viņš nevēlas kļūt par tavu partneri, taču viņam vajadzēs laiku, lai analizētu šo jautājumu, pirms spēs tev sniegt gala atbildi.

Vērsis

Vērsis šo dienu atcerēsies kā ļoti pozitīvu un aizraujošu. Tevi ātri vien atbrīvos no profesionālajiem pienākumiem, līdzko būsi pabeidzis savu steidzamāko uzdevumu. Vispirms relaksējies vannā un tad apzvani labākos draugus, lai noskaidrotu viņu vakara plānus. Mazliet vēlāk kāds no viņiem uzaicinās tevi uz savām viesībām.

Dvīņi

Dvīņi šodien satrauksies par iespaidu, kādu viņu izskats rada uz apkārtējiem. Atrodot mazu nepilnību izskatā, prātā tu jau būsi radījis veselu stāstu. Tev liksies, ka visi tev apkārt tenko par šo nepilnību. Tu nenomierināsies, pat dzirdot brīnišķīgu komplimentu no ļoti cienījama cilvēka. Tevi nomierinās vienīgi tava labākā drauga padoms (šī pieredzējusī persona zinās, kā nomaskēt tavu “nepilnību”).

Vēzis

Vēzis šodien visus apkārtējos uztvers kā ienaidniekus, kuri perina neģēlīgus plānus. Kamēr tu pret citiem esi tik negatīvi noskaņots, maz ticams, ka gūsi panākumus komandu projektos. Pastāv risks, ka tavu nepamatoto aizdomu dēļ tu izgāzīsies šajos pienākumos, kas radīs vispārēju neapmierinātību darbā. Tad gan tev patiesi būs daudz ienaidnieku (tie paši cilvēki, kurus nepamatoti turēji aizdomās).

Lauva

Lauvām šodien ieteicams nezaudēt piesardzību darīšanās ar pretējā dzimuma cilvēkiem. Netici tam, ko tev saka (it īpaši piesargies, ja dzirdi komplimentus). Pastāv risks, ka kāds mēģina tev piekļūt, lai vēlāk padarītu tevi par savu marioneti. Bet galvenais, uzticēšanās šim “pelēkajam zirdziņam” radīs nopietnu emocionālu traumu.

Jaunava

Jaunava šodien būs ļoti nogurusi. Tu uzsāksi ilgtermiņa mājas projektu (iespējams, tas ir saistīts ar dekorēšanu). Šis notikums piesaistīts visus tavus tuvākos radiniekus (pat tos, kuri nedzīvo ar tevi). Remonts, protams, netiks pabeigts šodien, bet šī kopējā darba rezultāts liks tev justies apmierinātam. Šīs dienas beigās tu varētu noorganizēt nelielu maltīti visiem saviem “asistentiem”, lai palīdzētu aizmirst par nogurumu.

Svari

Svari šo dienu pavadīs sliktā noskaņojumā. Tevi uzmodinās telefona zvans, ar kuru tavs mīļotais radinieks tevi informēs par savu drīzo ierašanos. Tu dosies uz darbu, baidoties no šī nelūgtā ciemiņa, un tu nespēsi koncentrēties saviem darba pienākumiem. Par laimi, tev jau drīz piezvanīs un informēs, ka šī vizīte ir atcelta.

Skorpions

Skorpionu šodien ieskaus ļoti jauki cilvēki. Tu viņus iepazīsi tikai šodien, bet tas neliegs jums ātri atrast kopīgas intereses. Tu ilgi paliksi nomodā ar saviem jaunajiem draugiem, kas kaitinās tavu otru pusīti. Vēl kaitinošāks būs tas, ka jau rītdien tu viņus plāno atkal satikt. Vienīgā izeja ir uzaicināt arī savu partneri.

Strēlnieks

Strēlnieki šodien būs pazuduši kāda cilvēka sirds labirintā. Atceroties, cik ļoti viņš tev rūp, tu centīsies darīt visu iespējamo, lai uzlabotu viņa nomākto garastāvokli. Šis cilvēks piekritīs tev izkratīt dvēseli, bet viņa problēmas būs daudz sarežģītākas, nekā sākumā pieņēmi. Tev būs jāizmanto visas savas zināšanas psiholoģijā, lai atrastu nozīmīgas frāzes, kas palīdzēs šai grūtību nospiestajai personai.

Mežāzis

Mežāzim šodien nav lemts dzirdēt konkrētu atbildi no kāda noteikta cilvēka. Vakarā joprojām šajā jautājumā būs neskaidrība, tāpēc dosies pie šī cilvēka, lai visu apspriestu privāti. Tas uzsāks ļoti intensīvu dialogu, kā rezultāti tevi neapmierinās. Šis cilvēks sniegs ļoti mulsinošu atbildi, kas izklausīsies gan apstiprinoša, gan noraidoša vienlaikus. Tev ir atlicis tikai viens – meklēt palīdzību no kāda cita.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šodien sapņos par neiespējamo. Tu aizrausies ar šī sapņa vizualizāciju, bet diemžēl tev vēl tas neizdosies. Tā vietā, lai sapņotu par kādu pirkumu, padomā, kā ar to gūt peļņu. Izpēti darba tirgu, meklē otru darbu vai citādi palielini savus ienākumus.

Zivis

Tev šo piektdienu vajadzētu pavadīt ārpus pilsētas, varbūt pat ar pikniku, ja nedaudz dzestrais gaiss netraucē. Tev būs gana daudz kontakta ar dabu, lai atbrīvotos no darba radītā noguruma. Iespējams, ka turpat, tālu no civilizācijas, izlemsi pavadīt savu tikko sākušos nedēļas nogali. Vienīgais traucēklis varētu būt slikts internets un vājš telefona signāls.

LA.lv