×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

Iecelta jauna Privatizācijas aģentūras valde (3)

Ministru kabinets

Attēlā Vladimirs Loginovs.

Šodien notikušajā VAS “Privatizācijas aģentūra” (PA) akcionāru ārkārtas sapulcē iecelta jauna aģentūras valde. Par tās priekšsēdētāju iecelts Vladimirs Loginovs, bet valdes locekli – Ģirts Freibergs, informē Ekonomikas ministrijā (EM).

Vladimirs Loginovs līdz šim ir bijis PA Komercdarbības dienesta vadītājs, kā arī investora piesaistes bankai “Citadele” projekta vadītājs.
 
Ģirtam Freibergam ir liela pieredze darbā finanšu sektorā, tai skaitā divus gadus viņš ir bijis bankas “Citadele” padomes loceklis, ir darbojies arī citos finanšu uzņēmumos.

Pēc LNT ziņu raidījuma vēstītā, Freibergam bankas “Citadele” pārdošanas līgums būs pieejams otrdien, 4.novembrī, pēc tam, kad jaunā PA valde tiks oficiāli iegrāmatota Komercreģistrā.

“Domāju, ka es esmu tas cilvēks, kurš varētu pieteikami īsā laikā iepazīties ar dokumentiem, lai spētu ar pilnu pārliecību (..) pateikt, ka šis līgums ir parakstāms un to arī parakstīt,” teica Freibergs, vienlaikus paužot pārliecību, ka bankas “Citadele” pārdošanas līgums ir valsts interesēs.

Tāpat Freibergs raidījumam atzīmēja, ka ir spējīgs pildīt PA valdes locekļa pienākumus arī pēc bankas “Citadele” valstij piederošo akciju pārdošanas. “Uzskatu, ka es esmu spējīgs pildīt valdes locekļa pienākumus gan attiecībā uz visai sabiedrībai šobrīd zināmo un akūto darījumu, kas ir valdes kompetencē, gan arī attiecīgā uz visiem citiem darbiem, kas PA valdei ir jāveic turpmāk,” viņš sacīja.
 
Kā ziņots, pagājušajā ceturtdienā amatu atstāja EM pārraudzībā esošās PA valdes priekšsēdētājs Ansis Spridzāns un valdes loceklis Guntis Lausks, kuriem pagājušajā piektdien būtu bijis jāparaksta līgums par bankas “Citadele” pārdošanu.

Līdz ar to tika sākta divu valdes locekļu meklēšana, jo bez tiem iestādei nav rīcībspējīgas vadības.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ko tad ome pati neparaksta tos papīrus? Lai ņem kabineta pilnvarojumu un tā sakot “Latvijas valdības un partijas vārdā” raksta uz tā papīra ko grib. A zini kapēc ne? Tapēc ka baidās……. Bet viņai ir variants- atrast lohus. Ar to es jūs duriki arī sirsnīgi apsveicu. Nevis filmas, bet karjeras beigas.

  2. Tam Loginovam tāda pati mute kā Klemenķevam.

  3. a interesu konflikts?

Draugiem Facebook Twitter Google+