Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
15. marts, 2016
Drukāt

Ierīce labākam miegam (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Radīta ierīce “Dreem”, kas, pēc izstrādātāju teiktā, uzlabo miega kvalitāti, nedaudz traucējot smadzeņu viļņu darbību…

“Dreem” ir aktīva neiroloģiska pārnēsājama ierīce, kas nozīmē, ka tā ne tikai novēro un mēra smadzeņu aktivitāti, bet arī var veikt attiecīgas miegu uzlabojošas darbības, ņemot vērā uztverto informāciju. Ierīce spēj noteikt, vai lietotājs ir dziļā vai t. s. “sapņu miegā”, miega laikā tā novēro arī acu kustības un daudz ko citu. “Dreem” var savienot ar “iOS” vai “Android” ierīcēm, lai īpašā lietotnē iegūtie dati nonāktu jūsu tālrunī. Ierīces izstrādātāju “Rythm” mājaslapā “Dreem” iespējams iepriekšpasūtīt par iespaidīgiem 349 dolāriem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gulēsim uzpurnī. 🙂

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+