Horoskopi un mistika
Ezoterika

Indiešu mīlestības un pārdzimšanas horoskops. Dzimušiem no 2.augusta līdz 29.augustam0

Foto – Pixabay.com

Astroloģiju Indijā pazīst jau tūkstošiem gadu ilgi, un visā šajā laikā tā nav zaudējusi savu aktualitāti, ne reizi vien to pamatoti apstiprinot. Indiešu horoskopam ir raksturīga ne tikai īpaša attieksme pret Sauli, bet arī pret Mēnesi. Šī sistēma ir orientēta uz 27 redzamajām nekustīgajām zvaigznēm un izmanto jēdzienu “Mēness” jeb nakšatra. Zodiakālā skaitīšana sākas aprīļa vidū.

Par katru zvaigžņu kopu atbild ne tikai sava zvaigzne, bet arī noteikta dzīvnieka mātīte vai tēviņš. Viņi netiek korelēti ar cilvēka reālo dzimumu un ir tā totēms – starpnieks, ceļvedis un pavadonis Gara pārdzimšanas procesā.

Indiešu horoskops ar 27 nakšatrām jeb zvaigžņu kopām stāsta par tai vai citai zīmei piemītošajām personības īpašībām, īpašu uzmanību pievēršot dzīves mīlestības pusei un seksuālajām attiecībām kā tās sastāvdaļai. Tas palīdz arī saprast, kāds ceļabiedrs dzīvē tās vai citas zīmes pārstāvim būs pats labākais. Tāpēc šo horoskopu nereti sauc arī par mīlestības horoskopu.

1.DAĻU LASI ŠEIT

2.DAĻU LASI ŠEIT

3.DAĻU LASI ŠEIT

4.DAĻU LASI ŠEIT

9. nakšatra

Ašleša (2. – 15. augusts)

Dzīvnieka simbols – Kaķis

Debesu pārvaldnieks – Merkurs

Vārds “Ašleša” tulkojumā nozīmē “vītenīgā”, “sapīšana”. To apzīmējošā zvaigžņu kopa ir saistīta ar dēmoniskas dabas zvaigzni “Alfards”. Tās dievība ir “Šarpa” – čūsku dievs, kas norāda uz sabiedrības zemākajiem slāņiem.

Šajā laikā dzimušie cilvēki piekopj pietiekami askētisku dzīvesveidu, viņu paradumi ir visnotaļ stingri. Viņi var būt pilnīgi un pilnībā ierauti zināšanu apgūšanas procesā un attiecībās ar apkārtējiem uzvesties visnotaļ netaktiski. Ašleša ir spējīgi nodarīt sāpes citiem, bet no otras puses, – var veicināt viņus tiekties uz transcendentālo.

Zem šīs zvaigznes dzimušie pastāvīgi atrodas starp labo un ļauno, izglītotību un analfabētismu, briesmām un dzīves gudrību. Ašleša uz pasauli raugās ar vērīgu skatienu, viņiem ir praktiski hipnotiska vara, un viņi, pārvaldot mākslu savaldzināt, bez problēmām panāk visu sev vēlamo. Viņi ir intelektuālā ziņā visai aktīvi cilvēki ar labi attīstītu humora izjūtu.

Ārkārtīgi neatkarīgie Ašleša un mierīga ģimenes dzīve ir praktiski nesavienojamas lietas. Viņiem patīk savaldzināt pretējā dzimuma pārstāvjus; blakus viņiem pastāvīgi virpuļo masa pielūdzēju. Viņu dzīvē galvenā cilvēka visbiežāk nav. Ašleši ir raksturīga īpašnieciska attieksme pret partneriem. Tajā pašā laikā viņus biedē pilnīgas saplūšanas un dziļas intimitātes perspektīva.

Tie ir noslēgti, pašpietiekami cilvēki, kuri sapņo par tādiem ceļabiedriem dzīvē, kuriem viņi būtu “pasaules naba”. Ja šīs zīmes pārstāvji neredzēs šādu attieksmi pret sevi, viņi izstaros atsvešinātību un aukstumu. Tajā pašā laikā cilvēks, kurš ar sajūsmu ir pieņēmis Ašleša ar visām tā labajām īpašībām un trūkumiem, sev priekšā redzēs maigu, jūtīgu un neticami uzticīgu partneri.

Šiem ietekmējamajiem, jutekliskajiem un dažkārt savdabīgajiem cilvēkiem seksā patīk darīt vienīgi tikai to, kas šķiet saistošs viņiem pašiem. Pretējā gadījumā Ašleša dvēsele piepildās ar agresiju. Kā vienpatņi vai egoisti šie cilvēki izvēlas iet savu ceļu, ja kāds iedomāsies viņus pāraudzināt.

Vislabākā saderība Ašleša ir ar Kaķeni (Punarvasu), Briedi (Džještka), Briežmātīti (Anuradha), Pērtiķi (Purva Ašadha), Pērtiķmātīti (Šravana).

10. nakšatra

Magha (16. – 29. augusts)

Dzīvnieka simbols – Žurktēviņš

Debesu pārvaldnieks – Norietošais Mēness Mezgls jeb Ketu – Pūķa Aste

Vārds “Magha” tulkojumā nozīmē “varenā”, “stiprā”. Šī zvaigžņu kopa saistīta ar cilvēkiem, kuri ieņem augstu sociālo stāvokli; to uzskata par caru zvaigžņu kopu. Zvaigzne tai ir atbilstoša – “Reguls”, – kas nozīmē “Lauvas sirds”.

Zem šīs zvaigznes dzimušie cilvēki izjūt stipru vajadzību valdīt pār citiem, vadīt tos. Viņi ir konservatīvi, sludina tradicionālās vērtības un ir orientēti uz iegūšanu: viņiem ir svarīgi būt veiksmīgiem, – gan statusa, gan arī materiālajā ziņā. Tomēr pat nopietni sasniegumi viņiem negarantē būt apmierinātiem pašiem ar sevi.

Mīlestībai viņu dzīvē ir svarīga loma, tomēr piemērota partnera meklēšanā viņiem var paiet daudz laika. Magha sev blakus gribētu redzēt cilvēku, kurš viņam ļautu būt par līderi, nopietni attiektos pret viņa ambīcijām un pacietīgi – pret prasībām.

Saistītie raksti

Magha var saukt par laimīgiem cilvēkiem, jo dzīve viņiem sagādā īstu apmierinājumu; viņiem ļoti patīk visi tās prieki. Šīs zīmes pārstāvji izjūt ne tikai milzīgu varas, spēka, bet arī seksa, kuram viņi ir gatavi jebkurā diennakts laikā, vajadzību.

Erotiskums viņu organismā par sevi paziņo ļoti agri. Viņu dzīves ceļabiedriem ir svarīgi saprast un pieņemt šo neapvaldāmo seksuālo apetīti. Magha – visnotaļ vīrišķīgi cilvēki. Viņi ir pietiekami seksuāli, lai modinātu juteklīgumu pat partnerī, kurš nav īpaši kaislīgs. No otras puses – Magha neapmierinātība tādam cilvēkam varētu būt nogurdinoša.

Vislabākā saderība Magha ir ar Žurku (Purva Phalguni) vai ar citu Žurktēviņu.

(Turpinājums sekos)

LA.lv