×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
22. septembris, 2012
Drukāt

Irānas komandieris: karš ar Izraēlu ir neizbēgams

Izraēlas uzbrukums Irānai galu galā notiks, taču ebreju valsts tajā tiks sagrauta, paziņojis Irānas Revolucionārās gvardes komandieris.

“Karš notiks, taču nav zināms, kad un kur,” ģenerāļa Muhameda Ali Džafari teikto sestdien, 22.septembrī, citē aģentūra ISNA. “Apkaunojošais un kancerogēnais augonis, kas ir Izraēla, vēlas pret mums karu, taču nav zināms, kad tas notiks. Viņi šobrīd karu uzskata par vienīgo veidu, kā mums stāties pretī, taču viņi ir tik dumji, ka viņu kungiem (ASV) vajadzētu tos apturēt.”

“Ja viņi sāks, tas ievadīs viņu sagrāvi un būs stāsta gals,” uzsvēris Džafari. “Tas galu galā notiks, jo [islāma] revolūcija tuvojas saviem mērķiem, un viņi to nevar paciest. Un galu galā viņi uzspiedīs kara situāciju.”

Šī ir pirmā reize, kad Irāna atklāti pieļāvusi kara iespējamību ar Izraēlu. Iepriekš Teherāna to noraidīja kā blefošanu no izraēliešu līderu puses.

Tomēr pēdējo nedēļu laikā spriedze abu valstu attiecībās ievērojami pieaugusi, Izraēlai izsakot arvien nopietnākus draudus par iespējamo uzbrukumu Irānas kodolobjektiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+