×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. jūlijs, 2014
Drukāt

Īsā laikā pārdoti visi rindu māju projekta “Townhouses” mājokļi Mārupē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jūlijā pabeigta rindu māju pārdošana projektā “Townhouses” Mārupē, Māliņu ielā 11a. Nekustamā īpašuma uzņēmums “Latio” ekskluzīva sadarbības līguma ietvaros visus 10 īpašumus pārdevis nepilna gada laikā, informē  “Latio” tirgus pārskatu projektu vadītājs Roberts Kārkliņš.

“Visas projekta rindu mājas izdevās pārdot 10 mēnešu laikā, kopš attīstītājs uzņēmumam “Latio” piešķīra ekskluzīvas īpašumu pārdošanas tiesības. Lai gan pircēju interese par jauniem mājokļiem kļūst arvien lielāka, pagaidām pieprasījums vēl ir diezgan trausls, tādēļ šāds rindu māju pārdošanas ilgums uzskatāms par ļoti labu rādītāju (..),” skaidro “Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Mājas projektējis vācu arhitekts ar 35 gadu darba pieredzi, to būvniecību projektētāja uzraudzībā veica celtnieki no Vācijas. Rindu mājas atrodas vienā no zaļākajiem un prestižākajiem Rīgas individuālās apbūves rajoniem – Mārupē.

153 kvadrātmetrus lielās divstāvu rindu mājas ir ar plašu dzīvojamo istabu, trim guļamistabām, virtuvi, 22 kvadrātmetrus lielu terasi un personīgo zaļo zonu. Mājas savienotas ar garāžām, kas nodrošina individuālas privātmājas efektu. Ēku dzīvojamās zonas ir vērstas uz dienvidu un ziemeļu pusēm, ļaujot izbaudīt gan sauli un dienas gaismu, gan patverties no tveices karstā vasaras dienā. Ēkas aprīkotas ar autonomo gāzes apkuri un pieslēgtas pilsētas ūdensvadam.

Kopš “Latio” rīkotajām atvērto durvju dienām 25. un 26.aprīlī mājas piedāvātas par atbilstošas platības dzīvoklim raksturīgu cenu – 155 000 eiro, ļaujot pircējiem ietaupīt 24 000 eiro no īpašuma standarta cenas, norāda Kārkliņš.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+