Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
31. jūlijs, 2014
Drukāt

Īsā laikā pārdoti visi rindu māju projekta “Townhouses” mājokļi Mārupē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jūlijā pabeigta rindu māju pārdošana projektā “Townhouses” Mārupē, Māliņu ielā 11a. Nekustamā īpašuma uzņēmums “Latio” ekskluzīva sadarbības līguma ietvaros visus 10 īpašumus pārdevis nepilna gada laikā, informē  “Latio” tirgus pārskatu projektu vadītājs Roberts Kārkliņš.

“Visas projekta rindu mājas izdevās pārdot 10 mēnešu laikā, kopš attīstītājs uzņēmumam “Latio” piešķīra ekskluzīvas īpašumu pārdošanas tiesības. Lai gan pircēju interese par jauniem mājokļiem kļūst arvien lielāka, pagaidām pieprasījums vēl ir diezgan trausls, tādēļ šāds rindu māju pārdošanas ilgums uzskatāms par ļoti labu rādītāju (..),” skaidro “Latio” attīstības projektu pārdošanas vadītāja Evija Segleniece.

Mājas projektējis vācu arhitekts ar 35 gadu darba pieredzi, to būvniecību projektētāja uzraudzībā veica celtnieki no Vācijas. Rindu mājas atrodas vienā no zaļākajiem un prestižākajiem Rīgas individuālās apbūves rajoniem – Mārupē.

153 kvadrātmetrus lielās divstāvu rindu mājas ir ar plašu dzīvojamo istabu, trim guļamistabām, virtuvi, 22 kvadrātmetrus lielu terasi un personīgo zaļo zonu. Mājas savienotas ar garāžām, kas nodrošina individuālas privātmājas efektu. Ēku dzīvojamās zonas ir vērstas uz dienvidu un ziemeļu pusēm, ļaujot izbaudīt gan sauli un dienas gaismu, gan patverties no tveices karstā vasaras dienā. Ēkas aprīkotas ar autonomo gāzes apkuri un pieslēgtas pilsētas ūdensvadam.

Kopš “Latio” rīkotajām atvērto durvju dienām 25. un 26.aprīlī mājas piedāvātas par atbilstošas platības dzīvoklim raksturīgu cenu – 155 000 eiro, ļaujot pircējiem ietaupīt 24 000 eiro no īpašuma standarta cenas, norāda Kārkliņš.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+