×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
20. novembris, 2012
Drukāt

Izdod pastmarkas par godu Latvijas olimpiešiem

pastmarka2

“Latvijas Pasts” piektdien, 23.novembrī, organizē pirmās dienas zīmogošanas pasākumu divām jaunām pastmarkām, kas veltītas Latvijas olimpisko medaļu ieguvējiem – Mārim Štrombergam, Mārtiņam Pļaviņam un Jānim Šmēdiņam, aģentūru BNS informēja uzņēmuma pārstāve Zane Plone.

Sērijā “XXX Olimpiādes spēļu Londona 2012 medaļu ieguvēji” “Latvijas Pasts” izdevis divas pastmarkas – vienā attēlots zelta medaļas ieguvējs BMX riteņbraukšanas sportā Māris Štrombergs, otrā – bronzas medaļu ieguvēji pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Katras pastmarkas tirāža ir 20 000 eksemplāru, un to nominālvērtība ir 0,35 lati.

Pastmarkās izmantoti fotogrāfa Ilmāra Znotiņa uzņemtie sportistu attēli. Pastmarku, pirmās dienas aploksnes un zīmoga dizaina autors ir mākslinieks Ģirts Grīva.

Pastmarku pirmās dienas zīmogošana notiks Rīgas Sporta muzejā Alksnāja ielā 9 no plkst.10 līdz 17. Savukārt pastmarkas prezentācija ar “Latvijas Pasta”, Latvijas Olimpiskās komitejas un Filatēlijas savienības pārstāvju piedalīšanos plānota plkst.11.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+