×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. maijs, 2014
Drukāt

Izsludina literāro konkursu bērniem un jauniešiem

Foto: LETAFoto: LETA

Valkas novada literārā apvienība sadarbībā ar Latvijas Bērnu fondu un Valkas novada domi izsludina literāro konkursu bērniem un jauniešiem “Doma izgaismo vārdu”, liecina informācija portālā valka.lv.

Konkursa mērķis ir radīt bērniem un jauniešiem dziļāku interesi par Latvijas literātiem un literatūru, kā arī atklāt jaunus talantus un tajā var piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 7 līdz 18 gadiem no visas Latvijas. Konkurss notiks katru gadu. Darbu iesūtīšanas termiņš līdz 11. novembrim – Lāčplēša dienai. Darbu izvērtēšana un rezultātu paziņošana līdz 1. decembrim.

Darbus vērtēs žūrija: Literārās apvienības vadītājs Normunds Rudzītis, Latvijas Bērnu fonda viceprezidente Vaira Vucāne, domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Brūvere, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konsultatīvā centra projektu vadītāja Liega Piešiņa un Valkas ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Ruta Kriviņa.

Konkursa balvu fonds – trīs godalgas katrā vecumā grupā, kopā deviņas balvas, galvenā no tām – simt eiro vienam no deviņiem izvirzītajiem autoriem.

Godalgotie darbi tiks publicēti Valkas novada, Latvijas Bērnu fonda un “Satori.lv” mājaslapās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+