Mobilā versija
+8.0°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
4. marts, 2016
Drukāt

Izstāde Nacionālajā bibliotēkā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāvā 8. un 9. martā būs aplūkojama organizācijas “Jaunatne ar Misiju – Rīga” aktivitātes cilvēkiem ar kustību traucējumiem “Wings for Wheels” (“Spārni riteņiem”) dalībnieku mākslas darbu izstāde “Prieks mostas!”.

Tajā būs iespēja apskatīt Ailitas Kukas gleznas, kuras veidotas akvareļa tehnikā, un iepazīties ar Nadeždas Kuzminas dzeju. Ieeja bez maksas.

Dzeja un gleznas vēstīs par mīlestību, prieku, ziediem, dabu, par visu dievišķo un skaisto visapkārt. Aizraušanās ar vaļasprieku sniedz iespēju “Wings for Wheels” māksliniecēm piepildīt savu ikdienu un aizmirst par slimību izraisītajām grūtībām. Izstādes darbu autores nav mācījušās profesionāli gleznot vai rakstīt dzeju – tas ir viņu vaļasprieks un brīvā laika pavadīšanas veids.

Izstādē būs iespējams ne tikai apskatīt mākslas darbus, bet arī satikties ar to autorēm. Šādas izstādes organizēšana ir būtisks ieguldījums cilvēku ar kustību traucējumiem integrācijā sabiedrībā. Vienlaikus tā pozitīvi ietekmē arī apmeklētājus, veicinot cilvēku ar invaliditāti spēju un ieguldītā darba novērtēšanu.

“Jaunatne ar Misiju – Rīga” aktivitāte cilvēkiem ar kustību traucējumiem “Wings for Wheels” par savu uzdevumu izvirzījusi darbu ar cilvēkiem, kuriem ir kustību traucējumi, veicinot viņu garīgo, fizisko un emocionālo attīstību ar izglītojošu un radošu aktivitāšu palīdzību. Tādējādi tiek sekmēta viņu integrācija sabiedrībā.

Pievienot komentāru

Vai tautas deja ragaviņās aizvesta uz mežu? (6)Pēc sabangojušām kaislībām ap deju lieluzvedumu jeb deju izrādi "Māras zeme" tās veidotājiem uzticēts turpināt darbu, bet vairāki jautājumi prasa plašāku skaidrojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+