Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
7. jūlijs, 2015
Drukāt

Izvērtē Tūjas jūrmalā noslīkušā bērna bojāejas apstākļus

Foto - LETAFoto - LETA

Jūra.

Policija kriminālprocesa ietvaros izvērtē sestdien Tūjas jūrmalā 13 gadus vecā bērna noslīkšanas apstākļus. Bērns jūrmalā bija kopā ar vienaudžiem un pieaugušo.

Bērni spēlējušies ūdenī, bet pēc tam pamanīts, ka 13 gadus vecā meitene no ūdens nav iznākusi. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā norādīja, ka pusaudze pēc pusstundas ilgas meklēšanas atrasta apmēram 30 metrus no krasta. Lai noteiktu nāves iemeslu, policija ierosinājusi kriminālprocesu. Tā ietvaros tiks izvērtēti visi apstākļi, arī pieaugušo atbildība. Aizvadītajā nedēļas nogalē notikuši vairāki traģiski negadījumi uz ūdens. Svētdien atrasti divi noslīkuši vīrieši – Ropažu novadā Silezerā aptuveni 35 – 40 gadus vecs vīrietis un Valmierā upē Gaujā aptuveni 30 gadus vecs vīrietis. Savukārt sestdien Talsu novada Laucienes pagastā ezerā Čumals izcelts noslīkušais, aptuveni 45 gadus vecs vīrietis, Stopiņu novada Ulbrokā Acones ielā karjerā izvilkts noslīcis vīrietis, Rīgā upē Daugava izvilkts noslīcis vīrietis, Ērgļu novada Sausnējas pagasta Jaunboķēnos aptuveni 30 gadus vecs vīrietis, savukārt Salacgrīvas novada Tūjā jūrā noslīka 13 gadus vecs bērns.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+