×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. maijs, 2012
Drukāt

Janukovičs neatļauj Jūlijai Timošenko ārstēties ārzemēs

ukraina6

Ukrainas prezidents Viktors Janukovičs svētdien, 20.maijā, noraidījis iespēju atļaut Ukrainas bijušajai premjerministrei Jūlijai Timošenko doties ārstēties uz ārzemēm. Kā viņš skaidrojis intervijā Ukrainas televīzijas pirmajam kanālam, parlamenta deputāti apgalvojot, ka pieņemt likumu par ukraiņu ieslodzīto ārstēšanos ārzemēs nav iespējams.

“Iztēlojieties – ja mēs pēkšņi pieņemtu tādu likumu, tūkstošiem notiesāto sāktu uzpirkt medicīnisko personālu. Šādas diskusijas nenotiek nevienā citā pasaules valstī,” viņš sacījis intervijā dzejniekam un žurnālistam Vitālijam Korotičam.

“Kad es runāju ar saviem kolēģiem, es viņiem jautāju – vai jūsu valstī norisinās diskusijas par to, vai tiesa ir pieņēmusi taisnīgu lēmumu? Vai arī par to, ka zināma ieslodzīto kategorija būtu jāved ārstēties uz labākajām pasaules klīnikām? Ir jums tādas diskusijas vai nav? Un viņi smaida,” klāstījis Ukrainas prezidents.

Vienlaikus viņš paziņojis, ka Ukraina gatavojas dot atbildi uz “apvainojumiem, kas saņemti no Eiropas Savienības valstīm”. “Tonalitāte, kas šobrīd dzirdama no Eiropas puses, mūs, protams, satrauc, bet mēs risinām šo dialogu, (..) un mums nav ko slēpt,” paziņojis Janukovičs. “Mēs neesam zaudējuši attiecības ne ar vienu Eiropas valsti. Ne ar vienu. Pienāks laiks, (..) un viss nostāsies savās vietās.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+