Mobilā versija
+4.5°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
5. jūlijs, 2016
Drukāt

Jaunietis ballītes laikā izšauj kaimiņiem logus (1)

Vētras postījumi Aglonas ielā

Ilustratīvs attēls

Likumsargi aizturējuši kādu iekarsušu dzimšanas dienas svinētāju, kurš ballītes laikā izšāvis kaimiņiem logus, informēja Valsts policijā (VP).

Piektdienas, 1. jūlija, pievakarē likumsargi saņēma informāciju no iedzīvotājiem, ka Rīgā, Dzirciema ielā divi jaunieši dejo uz balkona un viens no viņiem šaudās ar ieroci.

Notikuma vietā ieradās policisti, kuri aizturēja 1995. gadā dzimušo jaunieti, pie kura atrada un konfiscēja ieroci. Ierocis tika nosūtīts ekspertīzes veikšanai.

21 gadu vecais jaunietis, kurš iepriekš policijas redzeslokā nav nonācis, atzina, ka abi ar draugu svinējuši dzimšanas dienu un viņš nolēmis pašaudīties uz putniem. Tiesa, šaudīšanās nelāgi beidzās arī diviem iedzīvotājiem, kuriem jaunietis bija izšāvis logus.

Jaunais vīrietis savu vainu atzīst un ir apņēmies segt dzīvokļu īpašniekiem nodarītos materiālos zaudējumus.

Likumpārkāpuma izdarīšanas brīdī viņš bija alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja tas saistīts ar mantas bojāšanu vai iznīcināšanu, un, ja tas izdarīts, lietojot ieroci. Par šādu likumpārkāpumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. bet ieroci atstāja, lai nākošreiz būtu ar ko pašaudīties ??
    Vai svētās govis – svešvalodīgie ?

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+