Sports
Hokejs

Jēkabs Rēdlihs: Hārtlijs mēģina lauzt mūsu domāšanu 16

foto: LETA

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs mēģina lauzt hokejistu domāšanu, lai varētu realizēt pavisam citu spēles stilu nekā ierasts līdz šim, uzskata izlases aizsargs Jēkabs Rēdlihs.

“Pagaidām viss ir ļoti pozitīvi, treneris māca mums savu sistēmu. Daudz uzmanības pievērš niansēm, kas ir noteikti labi – arī man savā vecumā patīkami mācīties. Treniņi intensīvi,” intervijā Latvijas Hokeja federācijai stāsta 34 gadus vecais hokejists.

“Pagaidām vēl neesam redzējuši Boba Hārtlija dabu, ir mācīšanās process – ja ir kļūdas, tad aizrāda, apstādina un pamāca. Saprot, ka mums mentalitāte ir citādāka – kā esam spēlējuši visus šos gadus. Mēģina lauzt mūsu domāšanu – ka jābūt agresīviem, uz priekšu. Daudz vairāk mēģināsim uzspiest savu spēli, spēlēt agresīvāk, neļaut iziet no zonas,” viņš piebilda.

Saistītie raksti

Jēkabs Rēdlihs uzskata, ka spēlētājiem tas ir liels izaicinājums: “Piemēram, Rīgas “Dinamo” desmit gadus bijis vairāk vai mazāk viens, bet tagad viss ir jāpārtransformē un jādara pilnīgi kaut kas cits. Ripu visi ir redzējuši, bet domāšanas veids – nevis esam atpakaļgaitā, bet – uzbrūkam. Tas it kā ir mazs, bet tomēr liels slēdzītis.”

Rēdlihs piedalījies četros pasaules čempionātos. Aizvadītajā sezonā viņš pārstāvēja Rīgas “Dinamo”, 33 spēlēs nopelnot četras rezultatīvas piespēles un negatīvu lietderības koeficientu -14.

LA.lv