×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
4. februāris, 2017
Drukāt

Jelgavas novada deptātam bēdīgi beidzas braukšana žvingulī; “kaut kādas sekas būs” (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK Jelgavas nodaļa kopsapulcē lems par to, ko darīt situācijā, kad partijas biedrs, Jelgavas novada domes deputāts Aigars Strupulis ir pieķerts braucam alkohola reibumā.

Par to aģentūru LETA informēja nacionālās apvienības Jelgavas nodaļas vadītāja vietniece Ieva Cīrule. Ņemot vērā šo ārkārtas gadījumu, kopsapulcē piedalīsies arī partijas valdes pārstāvji.

Cīrule negatīvi vērtē notikušo, ņemot vērā, ka Strupuļa rīcība nav nedz ētiska, nedz atbildīga.

Viņa norādīja, ka deputātam “kaut kādas sekas” būs, taču atturējās prognozēt, kādas precīzi varētu būt gaidāmās sankcijas.

Kopsapulci plānots sasaukt līdz nākamās nedēļas beigām. Tā notiks Jelgavā, Oskara Kalpaka ielā 16.

Strupulis aģentūrai LETA sacīja, ka atzīst un nožēlo izdarīto, kā arī ir apņēmies izciest piespriesto sodu. Viņš vairākkārtīgi norādīja, ka dažas reizes ir jau atbildējis uz visiem jautājumiem, tāpēc nesniedza plašākus komentārus.

Kā ziņots, sabiedriskie mediji piektdien vēstīja, ka Jelgavas tiesa 3.februārī Strupulim piemērojusi piecu diennakšu arestu, 850 eiro sodu un uz diviem gadiem atņēmusi autovadītāja tiesības.

Strupulis sākotnēji alkometra uzrādīto pusotru promili esot skaidrojis ar medikamentu lietošanu, jo viņam esot izrauts zobs. Tomēr vēlāk atzinis, ka darba laikā dzēris alu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Būs ka Ziediņam noilgums un nekādi sūdi nesanāks “gudrais” legzdainis par atsevišķu samaksu palīdzēs

 2. Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK Jelgavas nodaļa kopsapulcē lems par to, ko darīt situācijā, kad partijas biedrs, Jelgavas novada domes deputāts Aigars Strupulis ir pieķerts braucam alkohola reibumā.
  =====================
  Vai patiešām ir tik STULBS cilvēks, ja nav pielecis ar ko atšķiras TAUTAS vēlēts deputāts no parastā cilvēka?
  Tik daudz jau vajadzētu pielekt, ka statuss – deputāts NAV savienojams ar alko lietošanu, alkaholismu!
  Pārāk dārgi izmaksājis personīgais stulbums un alkošanās – 5 dienas pasēdēja apcietinājumā, jāmaksā 850 eiro sods un vēl uz 2 gadiem atņemtas tiesības!
  Atcerēsimies, ka šogad 3.jūnijā ir PAŠVALDĪBAS – pilsētas un novada jaunas(!!!)domes vēlēšanas!

 3. Nacionālā alkoholiķu apvienība Atbildēt

  Kam negadās? Iepilināja šajā aukstajā gripas laikā sev par daudz degunā iesnu pilienus un sareiba. Līdzīgi bija Gerhardam, kurš vasarā bija apaukstējies un sareiba no deguna pilieniem, un šis vēlāk sareibis ar automašīnu uzbrauca virsū sievietei.

 4. Es vīnu dzeru, dzērājs neesmu,
  Es vien pret kausu spēku lietoju.
  Vai zini, kāda jēga pielūgt vīnu?
  Lai nepielūgtu sevi — tā, kā tu!

Draugiem Facebook Twitter Google+