×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. jūnijs, 2012
Drukāt

Jūnijs – saules, ģimeniskuma un baudīšanas mēnesis

klingeris-63

Turpinām iepriekšējā 36,6 °C numurā sākto numeroloģijas principu izmantošanu astroloģiskās prognozes veidošanā, šoreiz akcentējot skaitļa 6 ietekmi.

 

Mēneša atslēgas vārds – ģimeniskums

Jūnijs ir gada sestais mēnesis – skaitlis seši norāda uz nepieciešamību pēc miera, rūpēm, maiguma un ģimeniskuma.

* Tas rosina atlicināt laiku gan darba, gan mājas lietu sakārtošanai, neizvairoties arī no malā atbīdītajiem pienākumiem un situācijām. Savstarpējā saskarsmē – vairāk sirsnīguma un siltuma!

* Sestajā gada mēnesī pastiprināta uzmanība pievēršama veselīgam dzīvesveidam, ar to saprotot ne tikai fiziskas nodarbības, bet arī garīgo veselību, ko stiprina māksla, mīlestības un draudzības jūtas, pozitīvu emociju gūšana saskarsmē ar dzīvniekiem.

* Astroloģiski skaitlis 6 saistīts ar Venēru. Šīs planētas ietekme uz veselību vājina spēju kontrolēt savus spēkus, tāpēc jūnijā vairāk jāuzmanās no pārpūles, saaukstēšanās, pārliekas emocionalitātes izraisīta stresa, pārmērībām ēšanā, alkohola lietošanā un seksā.

 

Jūniju skatot kā mēneša un 2012. gada pirmskaitļu summu, iegūstam divnieku.

6+2+0+1+2=11=2.

Skaitļa 2 atslēgas vārdi ir: sadarbība, laulība, pievilcība, diplomātiskums, partnerība, emocionalitāte savstarpējās attiecībās, dzīvotspēja, drošība, pašpietiekamība, noturīgums.

Tomēr gan gads, gan mēnesis tverams tikai kā fons, uz kura norisinās katra cilvēka personiskā dzīve, ko ietekmē viņa dzimšanas gads, mēnesis un datums. Šīs informācijas analīzei vajadzīga individuāla pieeja.

 

Jūnijs numeroloģijas skatījumā

(datuma un Mēness dienas (MD) skaitļa kombinētā ietekme)

 

1. jūnijs, no plkst. 18.12 – 13. MD. Radošās iniciatīvas un ieceru realizācijas laiks. Vakarā kopā ar ģimeni saplānojiet vasaras izbraukumus pie dabas un apmeklējiet pirti, pēc iespējas pilnīgāk izbaudot šī rituāla dziļāko jēgu.

 

2. jūnijs, no plkst. 19.41 – 14. MD. Piemērots laiks sarunām ilgi krāta rūgtuma izkliedēšanai partnerattiecībās. Uz zemes gan nesēdiet, citādi var apsaldēties.

 

3. jūnijs, no plkst. 21.05 – 15. MD. Sevis izcelšanas laiks: stāstiet citiem par saviem nopelniem, lepojoties ar sevi! Ja meklējat darbu – sūtiet lietišķu, bet pašcieņas pilnu CV, ja kādu mīlat, neslēpiet savas jūtas! Mērķtiecība un atklātība atmaksāsies.

 

4. jūnijs, no plkst. 22.15 – 16. MD. Pēc iespējas pamatīgāk pievērsieties darba rūpēm. Izvairieties no stresa, saudzējiet veselību, īpaši uzmanoties asu priekšmetu lietošanā. Pie auto stūres – ļoti piesardzīgi!

 

5. jūnijs, no plkst. 23.08 – 17. MD. Šajā dienā miers un nemiers tik cieši līdzās, ka galvenais ir saglabāt tos līdzsvarā. Rīcībā ļaujieties radošai impulsivitātei, taču uz emocionālas nosvērtības fona.

Jutīga āda, to jācenšas palutināt ar kādu barojošu masku.

 

6. jūnijs, no plkst. 23.47 – 18. MD. Domas un enerģiju veltiet mīļotajam, tuviniekiem, ģimeniskajām vērtībām. Uzaiciniet sa-
vējos uz pusdienām, apciemojiet tos, kuriem vēlaties pateikt ko labu.

Laba diena bildinājuma pieņemšanai vai izteikšanai, attiecību stiprināšanai.

 

7. jūnijs – 18. MD. Sakārtojiet domas, samērojiet ieceres ar iespējām tās realizēt un lietišķi izsveriet, vai neesat uzņēmušies pārāk daudz. Labākais palīgs šāda izvērtējuma veikšanai – meditācija, garīgā mūzika vai pārdomas raisoša literatūra.

 

8. jūnijs, no plkst. 00.15 – 19. MD. Uzmanieties no kārdinājumiem, vilinājumiem un maldiem, iespējami arī negaidīti beziemesla izklupieni veselībā. No šīm traucējošajām sajūtām vislabāk atbrīvoties organisma fiziskās un garīgās attīrīšanas procedūrās pirtī.

 

9. jūnijs, no plkst. 00.36 – 20. MD. Centieties pabeigt iesāktos darbus, ļaujieties garīgās pārveidošanās, iekšējās brīvības un nemateriālo vērtību izzināšanas priekam, nekaunieties no ilgām pēc kaut kā tāla, nezināma. Ja ir ieilgušas grūtības, lietišķi apdomājiet to pārvarēšanas ceļus, nevis nobēdziniet vēl dziļāk.

 

10. jūnijs, no plkst. 00.53 – 21. MD. Piedalieties lielos pasākumos, izbaudiet un lieciet lietā garīgā, radošā un seksuālā spara pieplūdumu, gribasspēka un intuīcijas saasināšanos. Lai veiksmīgi īstenotu turpmākos plānus, kritiski izvērtējiet līdzšinējo pieredzi.

 

11. jūnijs, no plkst. 1.08 – 22. MD. Atliciniet laiku pārdomām par priekšgājējiem, dzimtu un savām saknēm, ko samērojiet ar to, kas esat un kas gribētu būt. Mēģiniet gūtos secinājumus izmantot ģimenes interešu labā. Sargiet pēdas!

 

12. jūnijs, no plkst. 1.22 – 23. MD. Cen-
tieties izvairīties no agresīvi noskaņotiem ļaudīm, neļaujieties vēlmei atriebties. Atturieties no sakāpinātām emociju izpausmēm.

Ļoti jutīga galva – var rasties galvassāpes, īpaši stresa situācijās; mēģiniet tādās neiesaistīties.

 

13. jūnijs, no plkst. 1.36 – 24. MD. Diena, kad liekami pamati ilgtermiņa projektiem, taču visu rāmi apdomājot, lai nepieļautu paviršības. Veselības stiprināšanai – tikai pārbaudīti profilakses pasākumi, nevis nule uzzinātu ekstrēmu metožu izmēģināšana.

 

14. jūnijs, no plkst. 1.52 – 25. MD. Uz mirkli pārorientējieties no aktivitātes uz pasivitāti, ļaujoties iztēles spēlēm un iedomu valdzinājumam – arī tā iespējams saprast, ka ne viss iecerētais būs ilgnoturīgs. Samierinieties ar to un vecām problēmām rodiet jaunus risinājumus.

 

15. jūnijs, no plkst. 2.11 – 26. MD. Uzma-
nieties no strīdiem, pārdomājiet katru soli un vārdu, risiniet tikai iepriekš labi pārdomātus jautājumus. Lai neiedzīvotos angīnā, gan pieaugušajiem, gan bērniem jāuzmanās no apaukstēšanās.

 

16. jūnijs, no plkst. 2.34 – 27. MD. Jaunus darbus labāk neuzsākt, bet, sagrupējot veicamos pienākumus pēc svarīguma, paļaujieties intuīcijai. Atrodiet laiku meditācijai un viedu ļaužu viedokļa uzklausīšanai – tas neļaus ieslīgt nostalģijā un tukšās ilūzijās. Ja radušies materiāla rakstura sarežģījumi ar radiniekiem, mēģiniet tos atrisināt.

 

17. jūnijs, no plkst. 3.03 – 28. MD. Iespējams saņemt noderīgu informāciju par projektiem, kas saistīti ar darbu. Organizējiet izbraukumu kopā ar ģimeni, bet tajā sargiet bērnus no insektu kodumiem – tie var radīt alerģisku reakciju. Neslēpiet emocijas, aplieciniet mīlestību tiem, kurus mīlat!

 

18. jūnijs, no plkst. 3.40 – 29. MD. Neko neplānojiet un no jauna neuzsāciet; labāk tīriet māju, biroju un domas, cenšoties atbrīvoties no vecā un nevēlamā. Vēlams atdot parādus, piedot pāridarītājiem Un sargāt veselību – šajā dienā saslimt ir bīstami.

 

19. jūnijs, no plkst. 4.28 – 30. MD, no plkst. 18.02 – 1. MD. Dienas pirmajā pusē centieties saglabāt mieru un līdzsvaru, visu sakārtot, pievakarē pievērsieties nākamā lunārā mēneša plānošanai, atceroties, ka pat domās izteiktām vēlmēm ir liels spēks.

 

20. jūnijs, no plkst. 5.26 – 2. MD. Diena, kad tiek novērtēts valdzinājums, taktiskums un gatavība palīdzēt. Ko un kā darīt vislabāk, pateiks priekšā intuīcija. Turpiniet plānot un piesaistīt savām iecerēm jaunas idejas. Jutīgs kuņģis un gremošanas orgāni – sargieties pārēsties.

 

21. jūnijs, no plkst. 6.32 – 3. MD. (plkst. 2.09 – Vasaras saulgrieži, sākas vasara). Dvēseles piepildījuma diena, kad svarīgi būt kopā ar mīļajiem. Aplieciniet savas jūtas gan ar vārdiem, gan darbiem. Iesaistoties saul-
griežu rituālos, neaizmirstiet par to garīgo pamatu. Izvairieties lietot nekvalitatīvu pār-
tiku.

 

22. jūnijs, no plkst. 7.45 – 4. MD. Gudri iesāktiem darbiem paredzams veiksmīgs turpinājums, taču jāatceras, ka viss stingri pakļauts cēloņu un seku likumam: ko sēsi – to pļausi. Izvairieties gan no pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas.

23. jūnijs, no plkst. 9.00 – 5. MD. Daba modina spēcīgu kaisli, raisa emocijas, vilina uz papardes zieda meklēšanu. Gan fiziski, gan garīgi visjutīgākais orgāns ir sirds – to saudzēt un nepārpūlēties nozīmē ļauties, taču zināt mēru, godāt robežas.

 

24. jūnijs, no plkst. 10.18 – 6. MD. Kosmiskās enerģijas uzņemšanas laiks, kad viegli ieraudzīt: apkārt labvēļi un krietni par-
tneri, draugu un radinieku atbalsts. Vērts ļauties mīlestībai un baudai, ieņemt bērniņu. Ieguvēji visi, kas šo laiku pavadījuši kopā ar saviem mīļajiem.

 

25. jūnijs, no plkst. 11.38 – 7. MD. Izvairieties no baumu stāstīšanas vai uzklausīšanas – ļoti iespējams, ka tajās ietvertā informācija ir maldīga, taču iespaidos ļoti dziļi.

Saudzējiet nervus, izvairieties no pārpūles ilgstošās fiziskās nodarbēs.

 

26. jūnijs, no plkst. 12.59 – 8. MD. Materiālo labumu un finansiālo darījumu veiksmes diena, ja vien katra minūte tiek vadīta ar smaidu sejā, ticību sev un labvēlību pret līdzcilvēkiem.

 

27. jūnijs, no plkst. 14.22 – 9. MD. Izsverot visus par un pret, īpašu uzmanību pievērsiet savu nolūku skaidrībai un patiesumam. Labāk neuzsākt neko jaunu, bet turpināt to, kam pamats jau ielikts. Visu dariet mierīgi un pārdomāti, to attiecinot arī uz maltītes ieturēšanu – ēšana steigā var izraisīt nepatīkamas sekas.

 

28. jūnijs, no plkst. 15.48 – 10. MD. Klāt viena no labākajām dienām tam jaunajam, kas saistīts ar darbu – līdz pat nodarbošanās maiņai. Beidzot var materializēties viss pozitīvais, kas iepriekš domās un plānos piesaukts, tāpēc īstais laiks jauniem projektiem, līgumu slēgšanai, lietišķu attiecību nostiprināšanai.

 

29. jūnijs, no plkst. 17.15 – 11. MD. Veiksmīgs brīdis biznesa aktivitātēm, sarežģītu jautājumu kārtošanai un piņķerīgu sīkdarbiņu veikšanai. Kaut arī emocionalitāte un jūtīgums pastiprinās, sasteigti seksuālie kontakti var beigties ar strīdiem un nepiepildītām vēlmēm.

 

30. jūnijs, no plkst. 18.39 – 12. MD. Žēlsirdības, labestības un līdzcietības diena, kad aug spars nosprausto mērķu sasniegšanai, vairojas spēja pārliecināt par savu ideju pareizību. Viegli tikt vaļā no negatīvām emocijām, atbrīvojot vietu priekam par dzīvi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+