×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
30. novembris, 2012
Drukāt

Jurists: Rīga nedarbojas iedzīvotāju interesēs

Foto - LETAFoto - LETA

Rīga Latvijai neko labu nav devusi un tā atrodas ļoti tālu no sabiedrības, ir pārliecināts Publisko tiesību institūta direktors Arvīds Dravnieks. “Ne velti Rīgas domi sauc par Saeimas rezerves aerodromu. Rīga ir tālu no sabiedrības un ne velti tā mērkaķojas pakaļ deputātiem,” šodien pirmajā Reģionu forumā sacīja Dravnieks.

Viņš uzsvēra, ka Rīga nav visa Latvija un tā tikai ļoti īsu brīdi ir bijusi latviska. Viņš pašvaldību vadītājus aicināja nepārņemt to slimību no Rīgas, proti, nedalīties frakcijās, pozīcijā un opozīcijā.

Tam piekrita arī vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP), kurš pauda, ka pozīcija un opozīcija nav normālas pašvaldības un nacionālās valdības attiecības. “Tā nav jābūt un tā nedrīkst būt,” teica ministrs. Sprūdžs piebilda, ka tas nav pārmetums pašvaldībām, bet gan reālā situācija, un viņš to ir apņēmies mainīt.

Dravnieks aicināja arī nenoplicināt Latvijas laukus un pašvaldību deputātus, jo tieši mazajiem politiķiem Latvijā ir nākotne.

Kā ziņots, šodien Rīgā notiek pirmais reģionu forums, kurā spriež par reģionu lomu valsts attīstībā un par pašvaldību un valsts attiecībām, kā arī kā izdzīvot Latvijas reģionos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+