Juškam/Pavlovam ceturtais “Future” turnīru dubultspēļu tituls šosezon 0

Latvijas tenisisti Andis Juška un Deniss Pavlovs piektdien izcīnīja uzvaru Maskavā notiekošā “Future” sērijas turnīra dubultspēļu sacensību finālmačā.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69

Ar otro numuru izliktais Latvijas duets izšķirošajā cīņā ar rezultātu 7-6 (7:5), 6-1 pieveica sacensību galvenos favorītus Sarheju Betu un Andreju Vasiļevski no Baltkrievijas.

Par uzvaru turnīrā abi Latvijas sportisti nopelnīja pa 27 ATP dubultspēļu ranga punktiem.

Iepriekš šosezon Juška un Pavlovs bija uzvarējuši trijos “Future” dubultspēļu turnīros Krievijā, bet divas reizes Juška triumfējis arī vienspēļu sacensībās.

Tikmēr vienspēļu turnīrā Juška un Pavlovs piektdien sasniedza pusfinālu. Šobrīd ATP ranga 520.vietā esošais Juška ceturtdaļfināla cīņā ar 7-6 (7:3), 6-2 pieveica kvalifikāciju pārvarējušo mājinieku Mihailu Vaku, kurš ATP rangā atrodas 1789.pozīcijā. Savukārt Pavlovs, kurš pašlaik rangā atrodas 689.pozīcijā, pusfinālā iekļuva bez cīņas, jo viņa pretinieks ceturtdaļfinālā mājinieks Mihails Fufigins, kurš rangā ieņem 507.pozīciju, atteicās doties kortā. Abi Latvijas pārstāvji par ceturtdaļfināla pārvarēšanu nopelnījuši pa astoņiem ATP vienspēļu ranga punktiem.

Pusfinālā Juška tiksies ar Betu, kurš ATP rangā atrodas 473.pozīcijā. Savukārt Pavlovs samēros spēkus ar ukraini Vadimu Aleksejenko, kurš rangā ieņem 833.pozīciju.