Horoskopi un mistika
Ezoterika

Kā Pilnmēness ietekmēs tavu garastāvokli šonedēļ?0

Foto – Pixabay

Atceries, ka 2018. gadu astrologi un ezoteriķi uzskata par enerģiju radikālu pārmaiņu gadu – tās ietekmēs mūs visus, un katrs Pilnmēness un Jaunmēness šajā gadā nes līdzi īpašu enerģētiku, jēgu un mērķi visai cilvēcei.

Enerģijas plūsmas uz Zemes ir cieši saistītas ar enerģijas plūsmām Visumā, uz Mēness, Saules un citām zvaigznēm un planētām. Uzzini, kā mūsu pašsajūtu ietekmēs 29. maija Pilnmēness.

1. Pilnmēness noritēs Strēlnieka zīmē. Interesanti, ka tas izraisīs pastiprinātu tieksmi pēc panākumiem un milzīgas ambīcijas. Vari uzzināt par dižām idejām, bet patiesībā tev tās nav vajadzīgas, jo pienācis laiks strādāt pašam ar savu enerģiju, lai radītu kaut ko lielu.

Esi uzmanīgs ar sapņiem! Kāpēc? Tāpēc ka vari kļūt pārāk pārliecināts par to īstenošanos, bet reizēm pašapziņas uzplūdos mēs izdarām lielas muļķības.

Mēģini atrast līdzsvaru starp spēcīgām emocijām un turpini darīt to, ko biji iesācis, neko nemainot savā ikdienas grafikā.

2. Par spīti visiem šķēršļiem dažiem cilvēkiem izdosies ievērojami pavirzīties uz priekšu sava lielākā sapņa īstenošanā vai vienkārši izmainīt ikdienas notikumu plūsmu. Tu nešaubīsies, tu alksi pēc zināšanām, bet tev gribēsies uzreiz visu, ko redzēsi sava garīgā vai fiziskā ceļojuma gaitā.

Saistītie raksti

Šajā Pilnmēnesī tev noteikti gribēsies riskēt, iet vēl tālāk un pārkāpt noteikumus! Protams, šis “ceļojums” vai jebkura cita iniciatīva būs spontāna un ļoti aizraujoša.

3. Vēl viens ļoti svarīgs atgādinājums. Ļauties bezatbildīgai rīcībai var būt tikai daļa no asām izjūtām, bet jārīkojas kā pieaugušam cilvēkam un vienmēr jācenšas ieraudzīt situācijas “lielā bilde”. Ej uz priekšu, riskē, ļaujies piedzīvojumiem, seko savam sapnim, bet dari to visu apzināti un vienmēr ņem vērā katras rīcības sekas!

Avots: “Esotericblog”

LA.lv