Kadetēm pēriens no Krievijas izlases 0

Latvijas U-16 meitenes Eiropas čempionātā Albenā un Varnā (Bulgārija) otrajā B grupas spēlē ar 39:90 zaudēja Krievijas vienaudzēm.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
Vārdu maģija: ko par tevi atklāj burtu skaits tavā vārdā

Latvijas izlases treneris Ainārs Čukste pirms spēles vērsa uzmanību, ka krievietes ir ne tikai augumā pārākas visās pozīcjās, bet arī nobriedušākās un meistarīgākas spēlētājas. Turnīra pirmajā dienā pret mūsu austrumu kaimiņenēm argumenti neatradās turcietēm, otrajā dienā bezierumu zaudējumu piedzīvoja latvietes.

Ja pirmajā ceturtdaļā mūsējām vēl izdevās izrādīt pienācīgu pretestību (15:23), tad otrajā tika gūti tikai četri punkti, puslaika izskaņā grozam secen lidoja pēdējie 14 metieni no spēles un jau pārtraukumā ejot rezultātam bija sagrāves piegarša. Trešajā ceturtdaļā latvietes guva tikai divus punktus, iznākumā graujošs zaudējums ar 39:90. Latvijas izlase no spēles trāpīja tikai 15 no 79 metieniem, tāpat pārliecinoši (35 pret 57) zaudēja cīņu par atlēkušajām bumbām.

Pēdējo pirmā posma spēli Latvijas izlase aizvadīs sestdien pulksten 20.30 pret Turcijas vienaudzēm.

EIROPAS U-16 ČEMPIONĀTS KADETĒM BULGĀRIJĀ

B grupa

Latvja – Krievija 39:90 (15:23, 19:47, 21:71). D. Strautmane 14+9AB, P. strautmane, Ozoliņa pa 6, Rikveile 5, Kalniņa, Betlere, Einere pa 2.