×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. aprīlis, 2013
Drukāt

Kadirovs: Ugunsgrēks augstceltnē bija “Dieva griba”

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Groznijas augstceltnē “Olimps” trešdien pieredzētais ugunsgrēks bija “Dieva griba”, ar šādu paziņojumu nācis klajā Čečenijas prezidents Ramzans Kadirovs.

Jau vēstīts, ka liesmas trešdien pārņēma Groznijas centrā esošo 40 stāvu augstceltni “Olimps”. Ugunsgrēka nodzēšanai bija nepieciešamas septiņas stundas. Neviens cilvēks ugunsnelaimē necieta.

Kā pēc trešdienas vakarā notikušās ārkārtas sēdes pavēstīja reģionālās valdības amatpersonas, ugunsnelaimi izraisījis īssavienojums ēkas gaisa kondicionēšanas sistēmā augstceltnes ārējā sienā.

Ugunsgrēkā “tika bojāta tikai ārējā ēkas daļa, nevis pati konstrukcija”, internetā pavēstīja Kadirovs. “Tika veikti visi nepieciešamie pasākumi ēkas glābšanai. Taču ugunsgrēks notiek saskaņā ar visuvarenā gribu un pret viņa gribu mēs esam bezspēcīgi.”

Kadirovs arīdzan izteica nosodījumu tiem interneta lietotājiem, kas izteikuši “jebkāda veida muļķības” par ugunsgrēka sekām.

“Lai Allāhs viņus tiesā,” norādīja Čečenijas prezidents.

Tikmēr Krievijas plašsaziņas līdzekļi vēsta, ka ugunsgrēkā cietušās augstceltnes milzīgais pulkstenis, kas, pēc Čečenijas amatpersonu teiktā, esot viens no lielākajiem laikrāžiem pasaulē, ir apstājies.

“Olimps” ir augstākā ēka modernajā augstceltņu kvartālā “Groznij Siti”. 145 metrus augstā ēka atrodas Sunžas upes krastā.

Komplekss “Groznij Siti” tika atklāts 2011.gada oktobrī. Vienā no kompleksa torņiem dāvanā piecistabu dzīvokli saņēmis arī franču aktieris Žerārs Depardjē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+