Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kāds zieds tu esi saskaņā ar savu horoskopa zīmi?0

Publiciātes foto

Kuram gan nepatīk krāšņi ziedi? Taču katram no mums ir savi mīļākie un iecienītākie ziedi. Interesanti, vai tie ir atbilstoši tavai horoskopa zīmei?

Noskaidrosim, kas tu esi par ziedu, saskaņā ar savu horoskopu!

Auns: Vīteņsausserdis jeb “saldā mīla”

Dārza telpa nodalīta ar vieglu koka sienu. Tajā izveidota arka, kurai vienā malā piestādīts vīteņaugs.
Foto: Inita Šteinberga

Tev piemīt talants apburt citus ar savu šarmu un manierēm. Tev tāpat piemīt liela pašapziņa, kas piesaista daudz draugu un darījuma partneru. Gluži kā bites nespēj pretoties saldās mīlas vilinājumam arī citi cilvēki izjūt tavas enerģijas pievilkšanas spēku. Tāpēc tu esi dzimis līderis. Cilvēki, kas dzimuši šī zieda paspārnē ir spēcīgi un mērķtiecīgi, tiek galā ar jebkurām problēmām un spēj rast risinājumus teju vai jebkurā situācijā.

Vērsis: Magone

Foto: Pixabay

Tu mīli visu skaisto un tev patīk tajā dalīties ar citiem. Tev, visticamāk, piemīt dizainera vai mākslinieka talants un tu proti it visam piešķirt izsmalcinātu stilu. Šis talants tev ir dots jau no dabas, un apkārtējiem tas šķiet pievilcīgs. Magones zīmē dzimušie lielu nozīmi piešķir priekam – gan to dodot, gan gūstot. Svarīga tev ir drošības sajūta un komforts. Cilvēki, kas dzimuši Magones zīmē, ir vienlaikus arī ļoti elastīgi un spēj pārciest jebkuru vētru, pateicoties savam nosvērtajam raksturam.

Dvīņi: Lavanda

Foto no Pixabay.com

Ja tu pēc ziedu horoskopa piederi lavandas zīmei, tev patīk savās idejās dalīties ar citiem cilvēkiem, jo tev patīk viņu atzinības vārdi. Tev piemīt plaši žesti, un tu vienmēr atrodi iedvesmas avotus. Tu esi pārsteidzoši ražīgs, radošs un vienmēr aktīvs. Reizēm rodas sajūta, ka tu mēģini doties pārāk daudzos virzienos vienlaicīgi, bet tā ir daļa no lavandas burvības – tā plaukt plašās pļavās, lai visi varētu priecāties.

Vēzis: Akants

Foto – Shutterstock

Raksturojot šo ziedu, galvenā uzmanība parasti tiek veltīta tam, ka šis zieds ir jūtīgs. Arī tev peimīt intuitīva uztvere un izcila iejūtība lietās, kas skar jūtas un apkārtējo vidi. Tu dažreiz sakāpināti reaģē uz citu emocijām. Pat, ja viņi par tām nerunā, tu vienalga zini, par ko domā apkārtējie. Tev ir silta sirds un pat piemīt dziednieka spējas. Akanta zīmes pārstāvjus spēcīgi ietekmē ārējie spēki, jo īpaši Mēness fāzes. Droša dzīve ģimenes un draugu lokā bieži palīdz līdzsvarot tavas izjūtas un neļauj pakļauties negatīvai ietekmei.

Lauva: Saulespuķe

Foto – Edijs Pālens/LETA

Šajā puķes zīmē dzimušie pēc dabas ir silti, atklāti un no dabas dzimuši līderi. Tu nekad nevairies izrādīt pašapziņu – tev nav šaubu, ka esi vispiemērotākais kandidāts jebkura uzdevuma veikšanai. Tu arī zini, kā īstenot savus sapņus un mērķus. Tev patīk būt uzmanības centrā un sajust, ka citi grib dzirdēt tavus padomus. Tu esi mīlošs, uzticams partneris un lielisks draugs. Saulespuķes zīmes pārstāvji ir augstsirdīgi, un viņiem piemīt attīstīts intelekts.

Jaunava: Tītenis

Foto – Shutterstock

Tīteņa horoskopa zīmes pārstāvji ir dziļdomīgi un filozofiski noskaņoti. Pirms spert kādu soli, viņi vispirms to kārtīgi apdomā un izplāno. Tīteņi ir labi organizēti un vērīgi, viņiem piemīt spēja uztvert detaļas un analizēt tās. Šajā zīmē dzimušajiem patīk palīdzēt cilvēkiem, viņi bieži izmanto savas organizatoriskās prasmes, lai mācītu citiem dzīvot kārtīgāk. Tīteņi skaisti zied tieši tajā vietā, kur ir iestādīti, un padara savu apkārti glītu un kārtīgu. Cilvēki pie viņiem meklē padomu un atbalstu.

Svari: Roze

Foto: Pixabay

Rozes zīmē dzimušie nemaz neslēpj savu patieso dabu. Ja tu piederi pie tās pārstāvjiem, tev piemīt unikālas spējas ieraudzīt lietu slēpto nozīmi un patiesību. Tevi saista klasisks skaistums, patīk savā apkārtnē redzēt izsmalcinātas lietas. Rozes zīmē dzimušie aizraujas ar skaistām lietām – filozofiju, dzeju un mākslu. Tā kā tu proti saskatīt skaistumu itin visā, tev grūti samierināties ar netaisnību vai nežēlību. Vislabāk tu jūties kopā ar draugiem un ģimeni.

Skorpions: Krizantēma


Krizantēmas zīmē dzimušajiem ir tikpat daudz slāņu kā ziedlapiņu šai puķei. Tiklīdz kāds iedomājas, ka tevi pazīst, tu uzziedi ar jaunu pārsteigumu. Tev patīk skaidri spēles noteikumi un godīgums. Īpaši tad, ja situācija kļuvusi neviennozīmīgi, tu esi īstais cilvēks, kas to izlīdzina vai vērš par labu. Krizantēmas pārstāvji ir mērķtiecīgi. Pateicoties ļoti attīstītajai intuīcijai, tu arī citiem vari palīdzēt noteikt iekšējos konfliktus un rast veidus, kā tos atrisināt.

Strēlnieks: Narcise

Foto: LETA/Zane Bitere

Narcises zīmē dzimušie var būt ļoti ietekmīgi cilvēki. Viņiem lielu baudu sagādā dalīšanās savās idejās. Viņi ir tieši, ātri aptver lietas būtību un godīgi. Narcisei piemīt dabisks intelekts un likteņa dota veiksme. Šie cilvēki ārēji ir spēcīgi, bet sirdī slēpj trauslumu, kurā nedalās ar nevienu.

Mežāzis: Neļķe

Foto – Shutterstock

Neļķes zīmē dzimušajiem piemīt iedzimta kārtības izjūta un organizatora talants. Viņi ir apveltīti ar stipru gribu un neatlaidīgu vēlmi arī citiem izskaidrot savu viedokli. Šādas īpašības vajadzīgas dzimušiem līderiem, uz kuriem apkārtējie var droši paļauties. Mērķtiecība padara viņus par stipriem cilvēkiem. Šie cilvēki neiebilst pret smagu darbu, ja tas tiek darīts viņu izvēlētajā veidā. Viņi augstu vērtē drošību, īpaši, ja komforta zonu veido paši ar savām rokām.

Ūdensvīrs: Orhideja

Foto-Shutterstock

Orhidejas zīmes pārstāvji ir zinātkāri un radoši. Var nokļūt pretrunās, bet paši labi apzinās, kā tās radušās. Viņi ir sapņaini, un tieši šī īpašība piesaista citu uzmanību. Reizēm viņi ir pat ekscentriski. Ja esi dzimis orhidejas zīmē, tavs skats uz pasauli ir patiešām unikāls. Tev padodas humanitārās zinātnes, bet tāpat patīk atklāt noslēpumus. Piemīt kārtības mīlestība un organizatora spējas.

Zivis: Ūdensroze

Ūdensrozes. Vispopulārākās un iekārojamākās ir rozā ūdensrozes, piemēram, ‘Rosennymphe’ seklākiem (1,0 m, 2,0 m, 1,50 m) dīķīšiem, rozā ‘Marliacea Rosea’, ‘Marliacea Carnea’ un dzeltena ‘Marliacea Chromatella’ līdz 2 m dziļiem dīķiem. Vietējās audzētavās audzētie šo pārbaudīto šķirņu ūdensrožu stādi spēj pielāgoties arī skarbākiem laika apstākļiem, pārziemo dīķī. Ūdensrozes nav savienojamas ar tādām zivīm kā karpas, amūri un platpieres. Arī bebri iznīcina ūdensrozes, jo apēd saknes.
Foto – Sandra Ruska

Ūdensrozes ir apveltītas ar jūtīgu, pat ekstrasensoru uztveri. Ūdens plūst cauri visām puķu zīmēm, bet īpaši svarīgs tas ir ūdensrozēm. Ūdens uztver šīs zīmes intuitīvās spējas. Reizēm tās pārstāvji lieliski nolasa apkārtējo idejas un domas. Dažkārt šīs zīmes pārstāvji mēdz būt pārlieku emocionāli, bet stabilitāti palīdz atgūt radošā iedaba. Dzimuši mākslinieki, dejotāji un mūziķi. Attīstītas saskarsmes spējas, viegli apgūt svešvalodas.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Pirmās prognozes par laiku nedēļas nogalē un jūlija izskaņā
14 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
“Maxima” paziņo par ugunsdrošības apmācībām veikalos visā Latvijā
9 minūtes
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
54 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 3
2 stundas