Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
10. decembris, 2014
Drukāt

Kalendārs “Rallijs Latvijā 2015”

kalendars_11

Fotogrāfi Jānis Asaris un Raimonds Volonts ar menedžera Jāņa Grīnhofa un datorgrafiķa Arvja Krilovska palīdzību jau 14. reizi laiduši klajā spilgtu rallija kalendāru.

Fotogrāfijās redzami aizraujošākie rallija momenti, skaistas dabas ainavas, kā arī efektīgi rallija auto. Kalendāra veidotāji nav aizmirsuši arī Latvijas čempionāta zelta laureātus. Rallija faniem plānot nākamā gada rallija sezonu palīdzēs kalendārā atrodamie Latvijas un Pasaules rallija čempionātu posmu norises datumi.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+