Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
19. augusts, 2016
Drukāt

Kamēr vecāki noiet pēc pirkumiem, pa otrā stāva logu izkrīt gadu vecs bērns (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Vakar ap plkst.16 Talsos, A.Pumpura ielā, pa otrā stāva logu izkritis gadu vecs bērns. Zēns guvis smagas traumas un nogādāts Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Daiga Valdmane.

Kā liecina sākotnējā informācija par notikušo, ģimene bija atgriezusies mājās pēc iepirkšanās veikalā. Pārnākot mājās, ticis atvērts logs, lai izvēdinātu telpas. Laikā, kamēr vecāki atkārtoti izgājuši no dzīvokļa, lai uznestu iepirkumu maisiņus, mazais zēns dzīvoklī palicis viens. Kad pēc īsa brīža vecāki atgriezušies dzīvoklī, konstatēts, ka zēns ir izkritis pa logu. Nekavējoties izsaukti mediķi, kuri bērnu nogādājuši Talsu slimnīcas reanimācijas nodaļā, kur savukārt pieņemts lēmums zēnu transportēt uz slimnīcu Rīgā.

Kā informēja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas komunikācijas speciāliste Daiga Rauba, cietušā bērna stāvoklis ir smags, bet stabils. Citu informāciju par bērna veselības stāvokli slimnīca neizpauž.

Policija vēl precizē notikušā apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kāpēc vecākiem abiem vienlaicīgi bija jāiet pagalmā pēc pirkumiem no auto?

  2. Var teikt, ka “visādi gadās”, “visi mēs kļūdāmies”, bet jaunākā statistika liecina, ka jaunie vecāki kļūst arvien bezatbildīgāki, neapdomīgāki. Varbūt stulbāki?
    PS. Lai Dievs dod un mazajam viss būtu labi.

  3. vecāku versija tāda sadomāta Atbildēt

    nu kā 1 gadu vecs bērns pie loga tika? pats uz palodzes uzrāpās? taču nē, ticamak ka vecāki nolika lai pa logu skatās uz viņiem laukā, un bērns izkrita, nesedeja kā nolikts.
    vecākus kārtejo reizi neviens nesodis par bērna dzivibas apdraudejumu, sak viņi jau tāpat pārdzivo, un ja vel nomirs tad 100 punkti ka slimnicu un ārstus sūdzes tiesā ka tie vainigi. šjā valstī par bērnu atbild visi izņemot vecākus

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+