×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
18. februāris, 2015
Drukāt

Kanāda nosaka jaunas sankcijas pret Krieviju, tostarp “Rosņeftj” (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Kanāda paziņojusi par jaunu ekonomisko un ceļošanas sankciju noteikšanu pret Krieviju un tās atbalstītajiem Ukrainas austrumos karojošajiem kaujiniekiem, pakļaujot sankcijām 37 fiziskas un 17 juridiskas personas, tostarp Krievijas naftas kompāniju “Rosņeftj”.

37 Krievijas un Ukrainas pilsoņiem, kas tiek iekļauti sankciju sarakstā, būs aizliegts iebraukt Kanādā un viņu aktīvi šajā valstī tiks iesaldēti. Šo fizisko personu vidū ir Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs, kompānijas “Rosteh” ģenerāldirektors Sergejs Čemezovs, Krievijas Bruņoto spēku Ģenerālštāba priekšnieka vietnieks Andrejs Kartapolovs, Krievijas Jūras kara flotes kontradmirāļi Aleksandrs Nosatovs un Valērijs Kuļikovs, žurnālists Dmitrijs Kiseļovs, Valsts domes deputāts un dziedātājs Josifs Kobzons, Valsts domes deputāts Valērijs Raškins, baikers Aleksandrs Zaldostanovs ar iesauku “Ķirurgs”, ģenerālmajors Aleksejs Naumecs un ģenerālleitnants Igors Turčeņuks.

Sankcijām pakļauti arī pašpasludināto Doņeckas un Luhanskas “tautas republiku” pārstāvji – vienības “Sparta” komandieris Arsenijs Pavlovs (“Motorola”), vienības “Somālija” (“Somaļi”) komandieris Mihails Tolstihs (“Givi”), LTR pārstāvis trīspusējā kontaktgrupā Vladislavs Deiņego un citi. Ekonomiskas sankcijas noteiktas arī pret sabiedrisko kustību “Novorossija” un kompāniju “Rosņeftj”, bataljoniem “Oplot” (“Atbalsts”) un “Zarja” (“Rītausma”), un citām juridiskām personām.

Par Kanādas nodomu paplašināt sankcijas pret Krievijas fiziskām un juridiskām personām pirms tam bija paziņojis Kanādas ārlietu ministrs Robs Nikolsons. Pirmdien stājās spēkā jaunas Eiropas Savienības sankcijas pret Krieviju. Tādējādi ES sankciju “melnais saraksts” tika paplašināts līdz 151 Krievijas un Ukrainas pilsonim un 37 fiziskām personām.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. … Kanada vel ir viri ar …. ! Tur ari dzivo vairak ka miljons ukrainu izcelsmes …. !

  2. kanada peldes klusaja okeana kopa ar asv….

Draugiem Facebook Twitter Google+