Mobilā versija
Brīdinājums +18.3°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
21. janvāris, 2015
Drukāt

Kāpēc mīlestība laika gaitā izplēn (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Protams, visspilgtākās emocijas cilvēkus pārņem tad, kad viņi bauda to, ko dēvē par iemīlēšanos, īpaši neprātīgu iemīlēšanos. Šajā īpašajā stāvoklī cilvēka smadzenēs izstrādājas viela ar interesantu nosaukumu – feniletilamīns jeb “mīlas viela”. Tas ir mirklis, kad šķiet – tev ir izauguši spārni un jūties gatavs veikt jebkuru varoņdarbu. Bet, raugi, tas viss tā notiek tāpēc, ka šī mīlas narkotika ietekmē apziņas loģikas centrus, tāpēc visa turpmākā tādā stāvoklī esoša cilvēka rīcība visbiežāk nepakļaujas racionālam skaidrojumam.

Bet jautājums ir par to, kāpēc gan šis stāvoklis jeb mīlestība pāriet? Populārākā no versijām pauž, ka tas saistīts ar slēpto ovulāciju. Viens seksiņš vai viena un pat trīs trakotā seksiņā pavadītas nedēļas itin nemaz negarantē mātītes apaugļošanu. Bet tādējādi veidojas apdraudējums cilvēkam kā sugai, un to jau daba negatavojas pieļaut. Tāpēc, kā smejies, šeit un ar šo varbūt pietiek, un tagad dodies, lūdzu, pie kāda cita…

Tiesa, ir arī citas teorijas. Daži ļaudis, piemēram, apgalvo, ka savu otro pusīti neprātīgi mīlot jau vismaz 20, 30, 40 gadus, tādējādi, visdrīzāk, tomēr sajaucot mīlestību ar pieķeršanās jūtām.

PN

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ai, nu sviestaina samudžināta domāšana.

    Mīlestība nepāriet. ja pāriet tātad sūds. nekad nekas nav bijis.
    smadzeņu aptumsums un hormonu bāzes un viss.

    Nafig jāsarežģī vienkāršas lietas!!

  2. Varbūt noder!

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+