×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
21. marts, 2018
Drukāt

Ēriks Ošs. Vai varat ieteikt slēpes, ar ko sasniegt Saeimu?

Ērika Oša zīmējumsĒrika Oša zīmējums

Partijas “Latvijas attīstībai” kongress sestdien vienbalsīgi atbalstīja politiskās apvienības dibināšanu un kopīga Saeimas vēlēšanu saraksta veidošanu ar partijām “Kustība Par” un “Izaugsme”. Partija “Kustība Par” par apvienības veidošanu lems savā kongresā šosestdien. Aptaujas liecina, ka šīm partijām patlaban nav tik liels vēlētāju atbalsts, lai pārvarētu 5% barjeru, kas nepieciešama, lai tiktu Saeimā.

“Kustības Par” valdes locekle Ilze Viņķele savā tviterkontā pagājšnedēļ, acīmredzot prātojot par potenciālajiem sadarbības partneriem, visai aizplīvuroti rakstīja: “Kāds ir nolēmis piedalīties, piem., slēpošanas sacensībās. Obligāts priekšnosacījums dalībai ir slēpes. Šis kāds saka – diezgan droši, ka slēpes līdz sacensībām būs. Nevis būs, bet diezgan droši. Tas nozīmē – varbūt būs. Cik nopietni šāds censonis uztverams?”

Drukāt Uz augšu

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Ja, Vinkele vien ir ko verts ….tur salidusi no citurienes izmestie vai klejotaji….Kalnozols kas apcelojis n-tas partijas….

  2. Klejotaju un parbedzeju partija…!!!

  3. Latvijai vajadzīgs Antiņš un zelta zirgs!!!! Tikai tā var uzjāt stikla kalnā un uzvarēt melnos kraukļus! Mosties mosties Latvija!

Draugiem Facebook Twitter Google+