Karro jau trasē un Itālijā ieņem 12. vietu 0

Latvijas motokrosists Matīss Karro svētdien pasaules čempionāta (PČ) trešajā posmā – Itālijas “Grand Prix” izcīņā, kas norisinājās Fermo trasē, prestižajā MX1 klasē ierindojās 12. vietā, liecina organizatoru informācija.

Krievi nāk virsū kā melna nakts.. Ukraiņi nosauc laiku, kad vairs nevarēs noturēt fronti – ne ieroču, ne spēka nav
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Vārdu maģija: ko par tevi atklāj burtu skaits tavā vārdā

Karro pirmajā braucienā ieņēma 16. vietu, nopelnot piecus punktus, bet otrajā viņš ierindojās 12. vietā un tika pie deviņiem punktiem. Vienu punktu par 20. vietu otrajā braucienā nopelnīja arī Augusts Justs, kurš posmā ierindojās 24. vietā, bet pirmajā braucienā bija 27. vietā. Karro Itālijā startēja par spīti tam, ka pirms nedēļas otrajā posmā Bulgārijā piedzīvoja smagu kritienu, kurā guva smadzeņu satricinājumu.

Par posma uzvarētāju kļuva francūzis Kristofs Pursels, kurš uzvarēja pirmajā braucienā, bet otrajā zaudēja itālim Antonio Kairoli, kurš posmā palika otrais.

PČ kopvērtējumā Karro pēc Itālijas posma ar 35 punktiem pakāpies divas pozīcijas augstāk un ieņem 15. vietu, bet Augusts Justs ar vienu punktu ir 30. vietā. Līderis pēc trīs posmiem joprojām ir Kairoli ar 133 punktiem, kuram seko Gotjē Pulins ar 116 punktiem.

Savukārt MX2 klasē Roberts Justs ierindojās 24. vietā, nopelnot vienu ieskaites punktu par 20. vietu otrajā braucienā, bet Dāvis Ivanovs pie punktiem netika un posmā tika klasificēts 34. vietā. Par uzvarētāju kļuva Džefrijs Herlings no Nīderlandes, kurš uzvarēja abos braucienos un ir līderis arī čempionāta kopvērtējumā. Roberts Justs kopvērtējumā ar deviņiem punktiem ir 24. vietā, bet Ivanovs ar vienu punktu 35. pozīcijā.

Ceturtais no 17 šosezon ieplānotajiem pasaules čempionāta posmiem 13. maijā risināsies Meksikas pilsētā Gvadalaharā, bet 10. posms 15. jūlijā notiks “Zelta zirga” trasē Ķegumā, kad tiks aizvadīta Latvijas “Grand Prix” izcīņa.