×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
22. janvāris, 2016
Drukāt

Kas jebkuru sievieti padara skaistu? (1)

1. Popkultūra mums stāsta, kas īsti ir “īst

1no2
Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Dievietes redakcija pilnā sastāvā māj ar galvu – tas viss padara sievietes skaistas. Stapr citu, vīriešiem tas arī liekas taisnīgi.

Aizrautība
Sieviete bez aizraušanās un kaisles ir garlaicīga sieviete. Dzīve dažreiz brauc pa mums kā seštonnīgs kravas auto. Ir grūti atrast laiku sev, saviem iemīļotajiem hobijiem – paliek tikai darbs-mājas-darbs. Bet, ja mēs esam ar kaut ko aizrāvušies, tas glābj: atnāc mājās, pavakariņo un sēsties taisīt blociņus/krāsot/gleznot vai rakstīt grāmatas. Un dvēsele dzied.

Dzīve neaprobežojas tikai ar darbu. Aizrautīgs cilvēks pamanāms jau pa gabalu – viņam kaut kā īpaši spīd acis. Aizrautīgai sievietei gribas sekot, ar viņu gribas sarunāties.

Sirds siltums
Aukstas, egoistiskas sievietes mīl tikai sevi. Mīlestība pret sevi, viennozīmīgi, ir lieliska īpašība, bet visam labajam jābūt ar mēru. Egoisti nepatīk daudziem. Ja sieviete nespēj līdzpārdzīvot citiem, tad, kurš līdzpārdzīvos par viņu?

Sirds siltums pievelk cilvēkus. Sieviete, kura zina, kā dāvāt mīlestību un saņemt to dāvanā, vienmēr būs pievilcīgāka par uzpūtīgu skaistuli.

  1. Popkultūra mums stāsta, kas īsti ir “īst
  2. Intelekts Mūsu kultūrā

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es vienreiz biju saticis šādu sievieti. Tik smaidīga, pozitīva, aizrautīga un dzīvespriecīga. Viņai jau bija pāri 50 un joprojām nodarbojas aktīvi ar sportu un citām lietām, kas padara viņas dzīvi interesantu un aizraujošu.

Draugiem Facebook Twitter Google+