×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
23. novembris, 2012
Drukāt

Katlā robs! Lētāk nopirkt jaunu

Foto-Stock.xchngFoto-Stock.xchng

“Pavasarī saimniecības preču veikalā nopirku emaljētu 40 litru tilpuma katlu. Kāpjot pa kāpnēm, katlu nejauši piesitu pie pakāpiena. Tagad sānā ir robs. Kā to varētu salāpīt?” 
Elvīra Pļaviņās

 

Savulaik Baltijā vienīgā virtuves emaljēto trauku ražotāja SIA “Darba spars” pārstāve Jana Grauda skaidro, ka bojātā katla remonts izmaksāšot dārgāk, nekā jauna iegāde.

– Jauna 40 l tilpuma katla cena ir 25 – 30 lati, turpretim par remontēšanu varētu būt jāmaksā ap 80 latu. Vispirms vajadzēs notīrīt veco emalju un rūsu, tad likt ielāpu un jaunu emalju. Šis process ir darbietilpīgs, turklāt nezinu, vai kādā darbnīcā to vēl veic. Pirms pieciem gadiem mūsu uzņēmums ražoja emaljētos traukus, arī tos remontēja, bet tagad tirgojam analogus baltkrievu katlus, tējkannas un bļodiņas, bet virsmas ar emalju pārklājam tikai tad, ja ir kāds liels rūpniecisks pasūtījums.

Ekonomiskā krīze apturēja SIA “Darba spars” pazīstamākās produkcijas – virtuves emaljēto trauku ražošanu. Tagad uzņēmums izlaiž pieprasītas preces eksportam – atkritumu tvertnes, pārtikas termosus, traukus slaukšanai. Latvijā pašlaik populārākais “Darba spara” produkts ir ielu nosaukumu plāksnītes un māju numuri.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+