×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
2. maijs, 2016
Drukāt

Kļaviņš pēc zaudējuma vēlēšanās draud ar tiesu darbiem

foto: lff.lvfoto: lff.lv

Būs tiesu darbi – Krišjānis Kļaviņš pēc zaudējuma Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanās uzskata, ka ir apmelots un centīsies panākt savu taisnību tiesu instancēs.

LFF kongresā prezidenta vēlēšanās Guntis Indriksons saņēma 84 no 96 biedru balsīm, tiekot pārvēlēts amatā. “Rezultātus pieņemu, tie ir tādi, kā biedri vēlas. Biju gaidījis ko vairāk. Izšķirošā lieta bija balsošana – braukājot pa Latviju un tiekoties ar cilvēkiem es biju saņēmis vairāk solījumus,” Kļaviņš vainoja to, ka vēlēšanas bija atklātas, nevis aizklātas, kā viņš vēlējās. Taču apņēmību kļūt par galveno futbola cilvēku valstī viņš nav zaudējis: “Nedomāju nekur pazust, šīs nav pēdējās vēlēšanas, kurās piedalījos. Darīšu visu iespējamo, lai palīdzētu futbolam augt.”

BFC “Daugavpils” pārstāvis Nauris Mackevičs kongresa laikā izteicās, ka Kļaviņš Daugavpilī ticies ar bēdīgi slaveno Oļegu Gavrilovu. “Macvkeviča kungs tiesā varēs atbildēt (par saviem vārdiem), tāpat kā vēl daudzi klātesošie, kas pēdējā pusgada laikā ir nākuši klajā ar dažādiem izteicieniem. Gavrilova kungam ir aizliegts (tikties ar mani) un viņš nekad neriskētu savu drošības līdzekli pārkāpt – ja pieķer, ka ir saticies, tad jāiet cietumā. Būs nopietnas konsekvences,” sacīja Kļaviņš.

Vaicāts, vai Gavrilovs ir viņa draugs, Krišjānis sacīja – paziņa. Un vairākkārt sarunu novērsa uz to, ka Guntim Indriksonam saiknes ar viņu, iespējams, ir daudz ciešākas. Lai nu kā, bet Gavrilovs bija Kļaviņa kāzās, kuru mērogs, pieļauju, nebija milzīgs. Katrā ziņā no futbola sabiedrības vēl esot bijuši daži žurnālisti…

Vai tam ir kāda nozīme? Varbūt nav. Bet – pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+